EnglishTurkish

7 Days to Die Sunucuları

7 Days to Die, 13 Aralık 2013 tarihinde Fun Pimps tarafından geliştirilen hayatta kalma korku oyunudur. Kendi 7 Days to Die sunucu kurup ekibinle eğlenceli vakit geçirmek veya sunucuna gelen oyuncuları yönetmek istersen birkaç adımla 7 Days to Die sunucusu kiralayabilirsin.

Tüm Paketlerde Ortak Özellikler

Slot Sayısı ile Ödeme
Türkiye Lokasyon
Kolay Yönetim Paneli
Sınırsız FTP Erişimi
DDoS Koruması
Bot Koruması
Anında Kurulum
Otomatik Teslimat
Hızlı Destek
SSD Disk Altyapısı
Sınırsız RAM
Sınırsız İşlemci

7 Days to Die Sunucuları

7-days-to-die-pc-2020-11-03_12-48-06-icon-resized

7 Days to Die (1)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • Sınırsız RAM / Sınırsız İşlemci
 • 10 Kişilik

34 TL / Aylık

7-days-to-die-pc-2020-11-03_12-48-06-icon-resized

7 Days to Die (2)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • Sınırsız RAM / Sınırsız İşlemci
 • 24 Kişilik

44 TL / Aylık

7-days-to-die-pc-2020-11-03_12-48-06-icon-resized

7 Days to Die (3)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • Sınırsız RAM / Sınırsız İşlemci
 • 36 Kişilik

64 TL / Aylık

7-days-to-die-pc-2020-11-03_12-48-06-icon-resized

7 Days to Die (4)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • Sınırsız RAM / Sınırsız İşlemci
 • 48 Kişilik

90 TL / Aylık

7-days-to-die-pc-2020-11-03_12-48-06-icon-resized

7 Days to Die (5)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • Sınırsız RAM / Sınırsız İşlemci
 • 64 Kişilik

120 TL/ Aylık

Muhteşem Özellikler

Kolay Yönetim Paneli

Oyununuzu yönetmek ve kurmak için ek çaba sarf etmenize gerek yok. Hazır kurulu gelen oyununuzu panel üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.

Sınırsız RAM / Core

Tüm ürünlerimizde slot sayısı ile ödeme yaparsınız. RAM ve İşlemci çekirdek miktarı ise sınırsızdır. Bu şekilde ek maliyetlere katlanmazsınız.

Otomatik Kurulum

Satın aldığınız oyunu kurmak veya değiştirmek için destek talebi açmanıza ve yetkili ile iletişime geçmenize gerek yok. Tek tık ile oyununuzu kurabilirsiniz.

Gerçek
DDoS
Koruması

Oyun ve ses sunucuları için özel dizayn edilmiş gelişmiş firewall sistemimiz ile Türkiye’nin en iyi atak önleme hizmetlerinden birini sunuyoruz.

Bu hizmetimiz ile yurt dışı veya yurt içi farketmeksizin gelen her türlü saldırı firewall cihazımızda engellenmektedir. Bu sayede oyununuz ve oyuncularınız etkilenmez. Lag, loss, ping sorunları yaşamazsınız.

Tamamen oyunlara özel optimize edilmiş firewall cihazımızda oyununuz için her türlü önlem alınmıştır.

Satışını yaptığımız tüm oyunlar için 7/24 DDoS saldırı önleme desteği profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

sunucum.net.tr destek ekibi sorularınıza yanıt vermekten memnuniyet duyar. En çok sorulan soruları sizin için derledik.

7 Days to Die sunucusu ne kadar sürede teslim edilir?
Kiralamış olduğunuz 7 Days to Die sunucuları otomasyon sistemine bağlıdır, ödemenizi yaptıktan sonra otomatik olarak kurulup birkaç dakika içinde yönetim paneli bilgileri müşteri panelinize yansıtılacaktır.

Satın aldıktan sonra server kapasitesini (kişi sayısını) arttırabilir miyim?
Mevcut sunucu kapasitesi oyuncularınıza yetmemesi halinde dilediğiniz zaman paket yükselterek 7 Days to Die sunucunuzun kişi sayısını arttırabilirsiniz. Paket yükseltme sonrasında dosyalarınızda herhangi bir sıfırlama olamayacak kaldığı yerden sunucunuz devam edecektir.

Sunucuyu aldıktan sonra nasıl kontrol edebilirim?
7 Days to Die sunucu kiralama hizmetlerimizle birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz gelişmiş admin panelide yanında gelecektir, panel bilgileriniz müşteri panelinize yansıyacaktır.

Yönetim ve sunucu ayarları konusunda yardımcı oluyor musunuz?
Müşteri desteği bizim için her zaman en önemli nokta olmuştur, 7 Days to Die sunucunuzun yönetimi konusunda sizler için hazırladığımız rehberler ile sunucunuzun ayarları gerçekleştirebilir veya istediğiniz ayarla ilgili rehber hazırlanmasını talep edebilirsiniz.

7 Days to Die hizmetinin içeriğinde neler var?
Kiralamış veya kiralayacağınız 7 Days to Die ile birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz bir admin paneli, eklentilerinizi bağlamak için kullanabileceğiniz mysql hesabı ve dosya yükleyip indirmek için kullanabileceğiniz bir ftp hesabı tarafınıza tahsis edilecektir.

Sunucularınızda DDOS ve bot koruması var mı?
7 Days to Die sunucularına özel olarak geliştirdiğimiz Anti-DDOS kuralları tüm firewall cihazlarımızda aktif olarak filtreleme yapmaktadır, böylece herhangi bir saldırıda oyun keyfiniz bölünmeden oynamaya devam edebilirsiniz.

Limitsiz Ram ve İşlemci nedir?
7 Days to Die sunucularımızda, sunucunuz ne kadar ram ve cpu kullanımı yapması gerekiyorsa ana sunucudan bu kaynakları kullanabilir bununla birlikte sunucunuz çok fazla cpu veya ram kullanıyor şeklinde bir limitleme yapılmamaktadır.

7 Days to Die server kurma hakkında genel bilgiler
7 Days to Die halen dünyanın en çok oynanan oyunlarından biridir. Oyunu oynayanlar ve kendi sunucularını açmak isteyenler 7 Days to Die server kurma ve 7 Days to Die server kiralama konusunda doğru hosting firması arayışına girmektedir. Türkiye’nin lider oyun firmalarından sunucum.net.tr adresinden kaliteli bir 7 Days to Die sunucusu kiralayabilirsiniz.

7 Days to Die sunucusu nasıl kurulur? Kurulum zor mudur?
7 Days to Die sunucularının kurulumu oldukça kolaydır. Araştırma yapmanıza gerek yoktur. Oyuncu sayısı ve kullanacağınız mod paketlerini göz önünde bulundurarak doğru bir 7 Days to Die sunucusu seçebilirsiniz.
7 Days to Die sunucu kiralama hizmetinde tüm sunucularımız sınırsız RAM ve işlemci destekler. Slot sayınızı tercihinizi seçip direkt sipariş verebilirsiniz. 7 Days to Die paketleri otomatik teslimattır. Siz yalnızca istediğiniz sunucu paketini seçin, satın alın ve saniyeler içinde sunucunuz hazır. Gelişmiş sunucu paneliyle sunucunuzda olup biten her şeyi kontrol edebilir ve istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabilirsiniz.

Neden sunucum.net.tr ‘yi tercih etmelisiniz?
İyi bir oyun deneyimi için kaliteli bir server altyapısı ve iyi bir ddos koruması gerekir. Bu sayede oyunda gecikmeler yaşanmaz, oyuncular 7/24 sunucuya erişebilir. İhtiyaç duyulduğu her an teknik destek ekibine ulaşılabilmesi de önem arz etmektedir. 7 Days to Die server açma işleminizi oyun.sunucum.net.tr adresinden dakikalar içerisinde yapabilirsiniz. 7 Days to Die sunucunuz hem fiziki firewall cihazı hem de yazılımsal firewall kurallarıyla sıkı bir şekilde korunmaktadır. Sunucunuza yapılabilecek DDOS ve bot saldırılarını engellemekteyiz.

Anahtar Kelimeler

7 Days to Die sunucusu satın al, 7 Days to Die server indir ,7 Days to Die server kurma , 7 Days to Die- map indir, 7 Days to Die server ip, 7 Days to Die server indir, 7 Days to Die server, 7 Days to Die sunucu kiralama, 7 Days to Die sunucu kurma, 7 Days to Die sunucu satın al, 7 Days to Die kirala, 7 Days to Die kirala, 7 Days to Die server hosting, 7 Days to Die sunucu kurma, 7 Days to Die sunucu kurma, 7 Days to Die sunucu kurma, 7 Days to Die server kiralama, 7 Days to Die sunucusu kirala, mobil ödeme ile 7 Days to Die sunucusu kirala, bedava 7 Days to Die server 7 Days to Die sunucularına başka oyun sunucusu kurmak yasaktır, tespiti halinde sunucu kapatılır.