EnglishTurkish

Ark Survival Evolved Sunucuları

ARK: Survival Evolved, 2017 yılının Ağustos ayında Studio Wildcard, Instict Games, Efecto Studios ve Virtual Basement tarafından geliştirilen hayatta kalma, macera ve aksiyon oyunudur. Oyunun iki farklı modu vardır; Bireysel ve multiplayer. Oyun teması olan Dinazorlar, tarih boyunca hepimiz için sıradışı olarak gözümüzde canlanmış canlılardır. Geçmiş dönemlerde yaşayan hayvanlar ile, rakiplerinize karşı hayatta kalabilme mücadelesi verebilmeniz için sizi bu savaşa bekliyoruz. Unutmayın; değişen doğa olayları sizi epey zorlayacaktır. Hemen ARK sunucu kurmak ve geçmişe seyehat etmek için aşağıdaki bölümden ARK sunucu kiralayabilirsin.

Tüm Paketlerde Ortak Özellikler

Slot Sınırı Yok
Türkiye Lokasyon
Kolay Yönetim Paneli
Sınırsız FTP Erişimi
DDoS Koruması
Bot Koruması
Anında Kurulum
Otomatik Teslimat
Hızlı Destek
SSD Disk Altyapısı
Arttırılabilir RAM
Arttırılabilir İşlemci

Ark Survival Evolved Sunucuları

d8w5elw-a9112382-c46c-4312-8d30-cebbae3c5157

ARK (1)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 4 Core İşlemci
 • 6 GB RAM
 • Sınırsız Slot

99 TL / Aylık

d8w5elw-a9112382-c46c-4312-8d30-cebbae3c5157

ARK (2)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 4 Core İşlemci
 • 8 GB RAM
 • Sınırsız Slot

144 TL / Aylık

d8w5elw-a9112382-c46c-4312-8d30-cebbae3c5157

ARK (3)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 6 Core İşlemci
 • 10 GB RAM
 • Sınırsız Slot

194 TL / Aylık

d8w5elw-a9112382-c46c-4312-8d30-cebbae3c5157

ARK (4)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 6 Core İşlemci
 • 12 GB RAM
 • Sınırsız Slot

229 TL / Aylık

d8w5elw-a9112382-c46c-4312-8d30-cebbae3c5157

ARK (5)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 6 Core İşlemci
 • 16 GB RAM
 • Sınırsız Slot

309 TL/ Aylık

d8w5elw-a9112382-c46c-4312-8d30-cebbae3c5157

ARK (6)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 8 Core İşlemci
 • 20 GB RAM
 • Sınırsız Slot

359 TL / Aylık

Muhteşem Özellikler

Kolay Yönetim Paneli

Oyununuzu yönetmek ve kurmak için ek çaba sarf etmenize gerek yok. Hazır kurulu gelen oyununuzu panel üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.

Sınırsız Slot

Tüm ürünlerimizde slot sayısı sınırsızdır. İsterseniz ilk paketi isterseniz son paketi alabilirsiniz, slot kontrolü tamamen sizin elinizde!

Otomatik Kurulum

Satın aldığınız oyunu kurmak veya değiştirmek için destek talebi açmanıza ve yetkili ile iletişime geçmenize gerek yok. Tek tık ile oyununuzu kurabilirsiniz.

Gerçek
DDoS
Koruması

Oyun ve ses sunucuları için özel dizayn edilmiş gelişmiş firewall sistemimiz ile Türkiye’nin en iyi atak önleme hizmetlerinden birini sunuyoruz.

Bu hizmetimiz ile yurt dışı veya yurt içi farketmeksizin gelen her türlü saldırı firewall cihazımızda engellenmektedir. Bu sayede oyununuz ve oyuncularınız etkilenmez. Lag, loss, ping sorunları yaşamazsınız.

Tamamen oyunlara özel optimize edilmiş firewall cihazımızda oyununuz için her türlü önlem alınmıştır.

Satışını yaptığımız tüm oyunlar için 7/24 DDoS saldırı önleme desteği profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

sunucum.net.tr destek ekibi sorularınıza yanıt vermekten memnuniyet duyar. En çok sorulan soruları sizin için derledik.

ARK Survival Evolved sunucusu ne kadar sürede teslim edilir?
Kiralamış olduğunuz ARK Survival Evolved sunucuları otomasyon sistemine bağlıdır, ödemenizi yaptıktan sonra otomatik olarak kurulup birkaç dakika içinde yönetim paneli bilgileri müşteri panelinize yansıtılacaktır.

Satın aldıktan sonra paketimi yükseltebilir miyim?
Mevcut sunucu kapasitesi oyuncularınıza yetmemesi halinde dilediğiniz zaman paket yükselterek sunucu donanımını arttırabilirsiniz. Paket yükseltme sonrasında dosyalarınızda herhangi bir sıfırlama olamayacaktır.

Sunucuyu aldıktan sonra nasıl kontrol edebilirim?
ARK Survival Evolved sunucu kiralama hizmetlerimizle birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz gelişmiş admin panelide yanında gelecektir, panel bilgileriniz müşteri panelinize yansıyacaktır.

Yönetim ve sunucu ayarları konusunda yardımcı oluyor musunuz?
Müşteri desteği bizim için her zaman en önemli nokta olmuştur, ARK Survival Evolved sunucunuzun yönetimi konusunda sizler için hazırladığımız rehberler ile sunucunuzun ayarları gerçekleştirebilir veya istediğiniz ayarla ilgili rehber hazırlanmasını talep edebilirsiniz.

ARK Survival Evolved hizmetinin içeriğinde neler var?
Kiralamış veya kiralayacağınız ARK Survival Evolved ile birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz bir admin paneli ve ücretsiz sağladığımız eklenti paketleri tarafınıza tahsis edilecektir.

Sunucularınızda DDOS ve bot koruması var mı?
ARK Survival Evolved sunucularına özel olarak geliştirdiğimiz Anti-DDOS kuralları tüm firewall cihazlarımızda aktif olarak filtreleme yapmaktadır, böylece herhangi bir saldırıda oyun keyfiniz bölünmeden oynamaya devam edebilirsiniz.

ARK Survival Evolved server kurma hakkında genel bilgiler
ARK Survival Evolved halen dünyanın en çok oynanan oyunlarından biridir. Oyunu oynayanlar ve kendi sunucularını açmak isteyenler ARK Survival Evolved server kurma ve ARK Survival Evolved server kiralama konusunda doğru hosting firması arayışına girmektedir. Türkiye’nin lider oyun firmalarından sunucum.net.tr adresinden kaliteli bir ARK Survival Evolved sunucusu kiralayabilirsiniz.

ARK Survival Evolved sunucusu nasıl kurulur? Kurulum zor mudur?
ARK Survival Evolved sunucularının kurulumu oldukça kolaydır. Araştırma yapmanıza gerek yoktur. Oyuncu sayısı ve kullanacağınız mod paketlerini göz önünde bulundurarak doğru bir ARK Survival Evolved sunucusu seçebilirsiniz.
ARK Survival Evolved sunucu kiralama hizmetinde tüm sunucularımız sınırsız oyuncu destekler. RAM tercihinizi seçip direkt sipariş verebilirsiniz. ARK Survival Evolved paketleri otomatik teslimattır. Siz yalnızca istediğiniz sunucu paketini seçin, satın alın ve saniyeler içinde sunucunuz hazır. Gelişmiş sunucu paneliyle sunucunuzda olup biten her şeyi kontrol edebilir ve istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabilirsiniz.

Neden sunucum.net.tr ‘yi tercih etmelisiniz?
İyi bir oyun deneyimi için kaliteli bir server altyapısı ve iyi bir ddos koruması gerekir. Bu sayede oyunda gecikmeler yaşanmaz, oyuncular 7/24 sunucuya erişebilir. İhtiyaç duyulduğu her an teknik destek ekibine ulaşılabilmesi de önem arz etmektedir. ARK Survival Evolved server açma işleminizi oyun.sunucum.net.tr adresinden dakikalar içerisinde yapabilirsiniz.
ARK Survival Evolved sunucunuz hem fiziki firewall cihazı hem de yazılımsal firewall kurallarıyla sıkı bir şekilde korunmaktadır. Sunucunuza yapılabilecek DDOS ve bot saldırılarını engellemekteyiz.

Anahtar Kelimeler

ARK Survival Evolved sunucusu satın al, ARK Survival Evolved server indir, ARK Survival Evolved server kurma , ARK Survival Evolved map indir, ARK Survival Evolved server ip, ARK Survival Evolved server indir, ARK Survival Evolved server, ARK Survival Evolved sunucu kiralama, ARK Survival Evolved sunucu kurma, ARK Survival Evolved sunucu satın al, ARK Survival Evolved kirala, ARK Survival Evolved kirala, ARK Survival Evolved server hosting, ARK Survival Evolved sunucu kurma, ARK Survival Evolved sunucu kurma, ARK Survival Evolved sunucu kurma, ARK Survival Evolved server kiralama, ARK Survival Evolved sunucusu kirala, mobil ödeme ile ARK Survival Evolved sunucusu kirala, bedava ARK Survival Evolved server ARK Survival Evolved sunucularına başka oyun sunucusu kurmak yasaktır, tespiti halinde sunucu kapatılır.