EnglishTurkish

Assetto Corsa Sunucuları

Assetto Corsa, İtalyan video oyun geliştiricisi Kunos Simulazioni tarafından geliştirilmiş bir simülasyon yarış video oyunudur. Kapsamlı özelleştirme ve modlanabilirlik desteği ile gerçekçi bir yarış deneyimine vurgu yapılarak tasarlanmıştır. Sizde Assetto Corsa sunucusu kurmak ve kendi hayal gücünüz ile sunucunuzu şekillendirmek isterseniz Assetto Corsa sunucu kiralama hizmetimiz ile bir kaç adımda bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm Paketlerde Ortak Özellikler

Slot Sınırı Yok
Türkiye Lokasyon
Kolay Yönetim Paneli
Sınırsız FTP Erişimi
DDoS Koruması
Bot Koruması
Anında Kurulum
Otomatik Teslimat
Hızlı Destek
SSD Disk Altyapısı
Arttırılabilir RAM
Arttırılabilir İşlemci

Assetto Corsa Sunucuları

assettocorsapix

Assetto Corsa (1)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 2 Core İşlemci
 • 2 GB RAM
 • Sınırsız Slot

34 TL / Aylık

assettocorsapix

Assetto Corsa (2)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 2 Core İşlemci
 • 4 GB RAM
 • Sınırsız Slot

44 TL / Aylık

assettocorsapix

Assetto Corsa (3)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 4 Core İşlemci
 • 6 GB RAM
 • Sınırsız Slot

64 TL / Aylık

assettocorsapix

Assetto Corsa (4)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 4 Core İşlemci
 • 8 GB RAM
 • Sınırsız Slot

84 TL / Aylık

assettocorsapix

Assetto Corsa (5)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 4 Core İşlemci
 • 12 GB RAM
 • Sınırsız Slot

124 TL/ Aylık

assettocorsapix

Assetto Corsa (6)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 6 Core İşlemci
 • 16 GB RAM
 • Sınırsız Slot

164 TL / Aylık

Muhteşem Özellikler

Kolay Yönetim Paneli

Oyununuzu yönetmek ve kurmak için ek çaba sarf etmenize gerek yok. Hazır kurulu gelen oyununuzu panel üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.

Sınırsız Slot

Tüm ürünlerimizde slot sayısı sınırsızdır. İsterseniz ilk paketi isterseniz son paketi alabilirsiniz, slot kontrolü tamamen sizin elinizde!

Otomatik Kurulum

Satın aldığınız oyunu kurmak veya değiştirmek için destek talebi açmanıza ve yetkili ile iletişime geçmenize gerek yok. Tek tık ile oyununuzu kurabilirsiniz.

Gerçek
DDoS
Koruması

Oyun ve ses sunucuları için özel dizayn edilmiş gelişmiş firewall sistemimiz ile Türkiye’nin en iyi atak önleme hizmetlerinden birini sunuyoruz.

Bu hizmetimiz ile yurt dışı veya yurt içi farketmeksizin gelen her türlü saldırı firewall cihazımızda engellenmektedir. Bu sayede oyununuz ve oyuncularınız etkilenmez. Lag, loss, ping sorunları yaşamazsınız.

Tamamen oyunlara özel optimize edilmiş firewall cihazımızda oyununuz için her türlü önlem alınmıştır.

Satışını yaptığımız tüm oyunlar için 7/24 DDoS saldırı önleme desteği profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

sunucum.net.tr destek ekibi sorularınıza yanıt vermekten memnuniyet duyar. En çok sorulan soruları sizin için derledik.

Assetto Corsa sunucusu ne kadar sürede teslim edilir?
Kiralamış olduğunuz Assetto Corsa sunucuları otomasyon sistemine bağlıdır, ödemenizi yaptıktan sonra otomatik olarak kurulup birkaç dakika içinde yönetim paneli bilgileri müşteri panelinize yansıtılacaktır.
Satın aldıktan sonra paketimi yükseltebilir miyim?
Mevcut sunucu kapasitesi oyuncularınıza yetmemesi halinde dilediğiniz zaman paket yükselterek sunucu donanımını arttırabilirsiniz. Paket yükseltme sonrasında dosyalarınızda herhangi bir sıfırlama olamayacaktır.
Sunucuyu aldıktan sonra nasıl kontrol edebilirim?
Assetto Corsa sunucu kiralama hizmetlerimizle birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz gelişmiş admin panelide yanında gelecektir, panel bilgileriniz müşteri panelinize yansıyacaktır.
Yönetim ve sunucu ayarları konusunda yardımcı oluyor musunuz?
Müşteri desteği bizim için her zaman en önemli nokta olmuştur, Assetto Corsa sunucunuzun yönetimi konusunda sizler için hazırladığımız rehberler ile sunucunuzun ayarları gerçekleştirebilir veya istediğiniz ayarla ilgili rehber hazırlanmasını talep edebilirsiniz.
Assetto Corsa hizmetinin içeriğinde neler var?
Kiralamış veya kiralayacağınız Assetto Corsa ile birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz bir admin paneli ve ücretsiz sağladığımız eklenti paketleri tarafınıza tahsis edilecektir.
Sunucularınızda DDOS ve bot koruması var mı?
Assetto Corsa sunucularına özel olarak geliştirdiğimiz Anti-DDOS kuralları tüm firewall cihazlarımızda aktif olarak filtreleme yapmaktadır, böylece herhangi bir saldırıda oyun keyfiniz bölünmeden oynamaya devam edebilirsiniz.
Assetto Corsa server kurma hakkında genel bilgiler
Assetto Corsa halen dünyanın en çok oynanan oyunlarından biridir. Oyunu oynayanlar ve kendi sunucularını açmak isteyenler Assetto Corsa server kurma ve Assetto Corsa server kiralama konusunda doğru hosting firması arayışına girmektedir. Türkiye’nin lider oyun firmalarından sunucum.net.tr adresinden kaliteli bir Assetto Corsa sunucusu kiralayabilirsiniz.
Assetto Corsa sunucusu nasıl kurulur? Kurulum zor mudur?
Assetto Corsa sunucularının kurulumu oldukça kolaydır. Araştırma yapmanıza gerek yoktur. Oyuncu sayısı ve kullanacağınız mod paketlerini göz önünde bulundurarak doğru bir Assetto Corsa sunucusu seçebilirsiniz.
Assetto Corsa sunucu kiralama hizmetinde tüm sunucularımız sınırsız oyuncu destekler. RAM tercihinizi seçip direkt sipariş verebilirsiniz. Assetto Corsa paketleri otomatik teslimattır. Siz yalnızca istediğiniz sunucu paketini seçin, satın alın ve saniyeler içinde sunucunuz hazır. Gelişmiş sunucu paneliyle sunucunuzda olup biten her şeyi kontrol edebilir ve istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabilirsiniz.
Neden sunucum.net.tr ‘yi tercih etmelisiniz?
İyi bir oyun deneyimi için kaliteli bir server altyapısı ve iyi bir ddos koruması gerekir. Bu sayede oyunda gecikmeler yaşanmaz, oyuncular 7/24 sunucuya erişebilir. İhtiyaç duyulduğu her an teknik destek ekibine ulaşılabilmesi de önem arz etmektedir. Assetto Corsa server açma işleminizi oyun.sunucum.net.tr adresinden dakikalar içerisinde yapabilirsiniz.
Assetto Corsa sunucunuz hem fiziki firewall cihazı hem de yazılımsal firewall kurallarıyla sıkı bir şekilde korunmaktadır. Sunucunuza yapılabilecek DDOS ve bot saldırılarını engellemekteyiz.

Anahtar Kelimeler

Assetto Corsa sunucusu satın al, Assetto Corsa server indir, Assetto Corsa server kurma , Assetto Corsa map indir, Assetto Corsa server ip, Assetto Corsa server indir, Assetto Corsa server, Assetto Corsa sunucu kiralama, Assetto Corsa sunucu kurma, Assetto Corsa sunucu satın al, Assetto Corsa kirala, Assetto Corsa kirala, Assetto Corsa server hosting, Assetto Corsa sunucu kurma, Assetto Corsa sunucu kurma, Assetto Corsa sunucu kurma, Assetto Corsa server kiralama, Assetto Corsa sunucusu kirala, mobil ödeme ile Assetto Corsa sunucusu kirala, bedava Assetto Corsa server Assetto Corsa sunucularına başka oyun sunucusu kurmak yasaktır, tespiti halinde sunucu kapatılır.