EnglishTurkish

Conan Exiles Sunucuları

Conan Exiles, 8 Mayıs 2018 tarihinde Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için Funcom tarafından geliştirilen hayatta kalma oyunudur. Günümüzün birçok oyunu gibi, ciddi anlamda çok büyük bir haritada, eşyalar üreterek, kaynaklar toplayarak, açlıktan veya susuzluktan ölmemeye çalışarak, hayatta kalmak için çabalanan oyundur. Her oyunda olduğu gibi tekli oyuncu ve çoklu oyuncu modları mevcuttur. Conan Exiles server kurmak istiyorsanız bir sunucuya ihtiyacınız vardır. Firmamızdan Conan Exiles sunucusu kiralayabilirsiniz. Sunucu hazır kurulu olarak gelecektir.

Tüm Paketlerde Ortak Özellikler

Slot Sınırı Yok
Türkiye Lokasyon
Kolay Yönetim Paneli
Sınırsız FTP Erişimi
DDoS Koruması
Bot Koruması
Anında Kurulum
Otomatik Teslimat
Hızlı Destek
SSD Disk Altyapısı
Arttırılabilir RAM
Sınırsız İşlemci

Conan Exiles Sunucuları

dau8yxs-de0458a4-d980-4ad6-845b-556c71353940

Conan Exiles (1)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 4 GB RAM
 • Sınırsız Slot

90 TL / Aylık

dau8yxs-de0458a4-d980-4ad6-845b-556c71353940

Conan Exiles (2)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 6 GB RAM
 • Sınırsız Slot

120 TL / Aylık

dau8yxs-de0458a4-d980-4ad6-845b-556c71353940

Conan Exiles (3)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 8 GB RAM
 • Sınırsız Slot

160 TL / Aylık

dau8yxs-de0458a4-d980-4ad6-845b-556c71353940

Conan Exiles (4)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 10 GB RAM
 • Sınırsız Slot

200 TL / Aylık

dau8yxs-de0458a4-d980-4ad6-845b-556c71353940

Conan Exiles (5)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 12 GB RAM
 • Sınırsız Slot

240 TL/ Aylık

dau8yxs-de0458a4-d980-4ad6-845b-556c71353940

Conan Exiles (6)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 16 GB RAM
 • Sınırsız Slot

280 TL / Aylık

Muhteşem Özellikler

Kolay Yönetim Paneli

Oyununuzu yönetmek ve kurmak için ek çaba sarf etmenize gerek yok. Hazır kurulu gelen oyununuzu panel üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.

Sınırsız Slot

Tüm ürünlerimizde slot sayısı sınırsızdır. İsterseniz ilk paketi isterseniz son paketi alabilirsiniz, slot kontrolü tamamen sizin elinizde!

Otomatik Kurulum

Satın aldığınız oyunu kurmak veya değiştirmek için destek talebi açmanıza ve yetkili ile iletişime geçmenize gerek yok. Tek tık ile oyununuzu kurabilirsiniz.

Gerçek
DDoS
Koruması

Oyun ve ses sunucuları için özel dizayn edilmiş gelişmiş firewall sistemimiz ile Türkiye’nin en iyi atak önleme hizmetlerinden birini sunuyoruz.

Bu hizmetimiz ile yurt dışı veya yurt içi farketmeksizin gelen her türlü saldırı firewall cihazımızda engellenmektedir. Bu sayede oyununuz ve oyuncularınız etkilenmez. Lag, loss, ping sorunları yaşamazsınız.

Tamamen oyunlara özel optimize edilmiş firewall cihazımızda oyununuz için her türlü önlem alınmıştır.

Satışını yaptığımız tüm oyunlar için 7/24 DDoS saldırı önleme desteği profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

sunucum.net.tr destek ekibi sorularınıza yanıt vermekten memnuniyet duyar. En çok sorulan soruları sizin için derledik.

Conan Exiles sunucusu ne kadar sürede teslim edilir?
Kiralamış olduğunuz Conan Exiles sunucuları otomasyon sistemine bağlıdır, ödemenizi yaptıktan sonra otomatik olarak kurulup birkaç dakika içinde yönetim paneli bilgileri müşteri panelinize yansıtılacaktır.

Satın aldıktan sonra paketimi yükseltebilir miyim?
Mevcut sunucu kapasitesi oyuncularınıza yetmemesi halinde dilediğiniz zaman paket yükselterek sunucu donanımını arttırabilirsiniz. Paket yükseltme sonrasında dosyalarınızda herhangi bir sıfırlama olamayacaktır.

Sunucuyu aldıktan sonra nasıl kontrol edebilirim?
Conan Exiles sunucu kiralama hizmetlerimizle birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz gelişmiş admin panelide yanında gelecektir, panel bilgileriniz müşteri panelinize yansıyacaktır.

Yönetim ve sunucu ayarları konusunda yardımcı oluyor musunuz?
Müşteri desteği bizim için her zaman en önemli nokta olmuştur, Conan Exiles sunucunuzun yönetimi konusunda sizler için hazırladığımız rehberler ile sunucunuzun ayarları gerçekleştirebilir veya istediğiniz ayarla ilgili rehber hazırlanmasını talep edebilirsiniz.

Conan Exiles hizmetinin içeriğinde neler var?
Kiralamış veya kiralayacağınız Conan Exiles ile birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz bir admin paneli ve ücretsiz sağladığımız eklenti paketleri tarafınıza tahsis edilecektir.

Sunucularınızda DDOS ve bot koruması var mı?
Conan Exiles sunucularına özel olarak geliştirdiğimiz Anti-DDOS kuralları tüm firewall cihazlarımızda aktif olarak filtreleme yapmaktadır, böylece herhangi bir saldırıda oyun keyfiniz bölünmeden oynamaya devam edebilirsiniz.

Conan Exiles server kurma hakkında genel bilgiler
Conan Exiles halen dünyanın en çok oynanan oyunlarından biridir. Oyunu oynayanlar ve kendi sunucularını açmak isteyenler Conan Exiles server kurma ve Conan Exiles server kiralama konusunda doğru hosting firması arayışına girmektedir. Türkiye’nin lider oyun firmalarından sunucum.net.tr adresinden kaliteli bir Conan Exiles sunucusu kiralayabilirsiniz.

Conan Exiles sunucusu nasıl kurulur? Kurulum zor mudur?
Conan Exiles sunucularının kurulumu oldukça kolaydır. Araştırma yapmanıza gerek yoktur. Oyuncu sayısı ve kullanacağınız mod paketlerini göz önünde bulundurarak doğru bir Conan Exiles sunucusu seçebilirsiniz.
Conan Exiles sunucu kiralama hizmetinde tüm sunucularımız sınırsız oyuncu destekler. RAM tercihinizi seçip direkt sipariş verebilirsiniz. Conan Exiles paketleri otomatik teslimattır. Siz yalnızca istediğiniz sunucu paketini seçin, satın alın ve saniyeler içinde sunucunuz hazır. Gelişmiş sunucu paneliyle sunucunuzda olup biten her şeyi kontrol edebilir ve istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabilirsiniz.

Neden sunucum.net.tr ‘yi tercih etmelisiniz?
İyi bir oyun deneyimi için kaliteli bir server altyapısı ve iyi bir ddos koruması gerekir. Bu sayede oyunda gecikmeler yaşanmaz, oyuncular 7/24 sunucuya erişebilir. İhtiyaç duyulduğu her an teknik destek ekibine ulaşılabilmesi de önem arz etmektedir. Conan Exiles server açma işleminizi oyun.sunucum.net.tr adresinden dakikalar içerisinde yapabilirsiniz.
Conan Exiles sunucunuz hem fiziki firewall cihazı hem de yazılımsal firewall kurallarıyla sıkı bir şekilde korunmaktadır. Sunucunuza yapılabilecek DDOS ve bot saldırılarını engellemekteyiz.

Anahtar Kelimeler

Conan Exiles sunucusu satın al, Conan Exiles server indir, Conan Exiles server kurma , Conan Exiles- map indir, Conan Exiles server ip, Conan Exiles server indir, Conan Exiles server, Conan Exiles sunucu kiralama, Conan Exiles sunucu kurma, Conan Exiles sunucu satın al, Conan Exiles kirala, Conan Exiles kirala, Conan Exiles server hosting, Conan Exiles sunucu kurma, Conan Exiles sunucu kurma, Conan Exiles sunucu kurma, Conan Exiles server kiralama, Conan Exiles sunucusu kirala, mobil ödeme ile Conan Exiles sunucusu kirala, bedava Conan Exiles server Conan Exiles sunucularına başka oyun sunucusu kurmak yasaktır, tespiti halinde sunucu kapatılır.