EnglishTurkish

Discord Botu Sunucuları

En uygun fiyatlarla discord botu kiralayarak topluluklara botunuzu sorunsuz ulaştırabilirsiniz.

Tüm Paketlerde Ortak Özellikler

Uygun Fiyatlandırma
Türkiye Lokasyon
Kolay Yönetim Paneli
Sınırsız FTP Erişimi
DDoS Koruması
Bot Koruması
Anında Kurulum
Otomatik Teslimat
Hızlı Destek
SSD Disk Altyapısı
Sınırsız RAM
Sınırsız İşlemci

Discord Botu Sunucuları

Discord sunucu hizmetimiz içerisinde hazır bir bot bulundurmamaktadır. Discord botu sunucumuz windows uzak masaüstü değildir, full erişim özel bir paneldir. Discord sunucu hizmetinin başlaması için bir bot scriptine ihtiyacınız vardır. Bununla birlikte gerekli ayarların yapmanız sonrası botunuz sorunsuz başlatılır ve çalışır.

Discord Botu

  • Tüm Özellikleri İçerir
  • Sınırsız RAM / Sınırsız İşlemci

15 TL / Aylık

Muhteşem Özellikler

Kolay Yönetim Paneli

Botunuzu yönetmek ve kurmak için ek çaba sarf etmenize gerek yok. Hazır kurulu gelen botunuzu panel üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.

Sınırsız RAM / Core

Tüm ürünlerimizde slot sayısı ile ödeme yaparsınız. RAM ve İşlemci çekirdek miktarı ise sınırsızdır. Bu şekilde ek maliyetlere katlanmazsınız.

Otomatik Kurulum

Satın aldığınız botu kurmak veya değiştirmek için destek talebi açmanıza ve yetkili ile iletişime geçmenize gerek yok. Tek tık ile botunuzu kurabilirsiniz.

Gerçek
DDoS
Koruması

Oyun ve ses sunucuları için özel dizayn edilmiş gelişmiş firewall sistemimiz ile Türkiye’nin en iyi atak önleme hizmetlerinden birini sunuyoruz.

Bu hizmetimiz ile yurt dışı veya yurt içi farketmeksizin gelen her türlü saldırı firewall cihazımızda engellenmektedir. Bu sayede oyununuz ve oyuncularınız etkilenmez. Lag, loss, ping sorunları yaşamazsınız.

Tamamen oyunlara özel optimize edilmiş firewall cihazımızda oyununuz için her türlü önlem alınmıştır.

Satışını yaptığımız tüm oyunlar için 7/24 DDoS saldırı önleme desteği profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

sunucum.net.tr destek ekibi sorularınıza yanıt vermekten memnuniyet duyar. En çok sorulan soruları sizin için derledik.

Discord botu sunucusu ne kadar sürede teslim edilir?
Kiralamış olduğunuz Discord botu sunucuları otomasyon sistemine bağlıdır, ödemenizi yaptıktan sonra otomatik olarak kurulup birkaç dakika içinde yönetim paneli bilgileri müşteri panelinize yansıtılacaktır.

Sunucuyu aldıktan sonra nasıl kontrol edebilirim?
Discord botu sunucu kiralama hizmetlerimizle birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz gelişmiş admin panelide yanında gelecektir, panel bilgileriniz müşteri panelinize yansıyacaktır.

Yönetim ve sunucu ayarları konusunda yardımcı oluyor musunuz?
Müşteri desteği bizim için her zaman en önemli nokta olmuştur, Discord botu sunucunuzun yönetimi konusunda sizler için hazırladığımız rehberler ile sunucunuzun ayarları gerçekleştirebilir veya istediğiniz ayarla ilgili rehber hazırlanmasını talep edebilirsiniz.

Discord botu hizmetinin içeriğinde neler var?
Kiralamış veya kiralayacağınız Discord botu ile birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz bir admin paneli, eklentilerinizi bağlamak için kullanabileceğiniz mysql hesabı ve dosya yükleyip indirmek için kullanabileceğiniz bir ftp hesabı tarafınıza tahsis edilecektir.

Limitsiz Ram ve İşlemci nedir?
Discord botu sunucularımızda, sunucunuz ne kadar ram ve cpu kullanımı yapması gerekiyorsa ana sunucudan bu kaynakları kullanabilir bununla birlikte sunucunuz çok fazla cpu veya ram kullanıyor şeklinde bir limitleme yapılmamaktadır.

Neden sunucum.net.tr ‘yi tercih etmelisiniz?
İyi bir oyun deneyimi için kaliteli bir server altyapısı ve iyi bir ddos koruması gerekir. Bu sayede oyunda gecikmeler yaşanmaz, oyuncular 7/24 sunucuya erişebilir. İhtiyaç duyulduğu her an teknik destek ekibine ulaşılabilmesi de önem arz etmektedir. Discord botu server açma işleminizi oyun.sunucum.net.tr adresinden dakikalar içerisinde yapabilirsiniz. Discord botu sunucunuz hem fiziki firewall cihazı hem de yazılımsal firewall kurallarıyla sıkı bir şekilde korunmaktadır. Sunucunuza yapılabilecek DDOS ve bot saldırılarını engellemekteyiz.

Anahtar Kelimeler

discord botu sunucusu satın al, discord botu server indir, discord botu server kurma , discord botu- map indir, discord botu server ip, discord botu server indir, discord botu server, discord botu sunucu kiralama, discord botu sunucu kurma, discord botu sunucu satın al, discord botu kirala, discord botu kirala, discord botu server hosting, discord botu sunucu kurma, discord botu sunucu kurma, discord botu sunucu kurma, discord botu server kiralama, discord botu sunucusu kirala, mobil ödeme ile discord botu sunucusu kirala, bedava discord botu server discord botu sunucularına başka oyun sunucusu kurmak yasaktır, tespiti halinde sunucu kapatılır.