EnglishTurkish

Garry's Mod Sunucuları

Garry’s Mod, 10 Ağustos 2005’te Garry Newman tarafından oluşturulmuş ve Valve şirketine ait olan Half Life 2 üzerine kurulan bir Sandbox modudur. Oyunun amacı size verilen ekipmanlar ile hayal gücünüzde canlandırdığınız şeyleri yapma olanağı sunmasıdır bununla birlikte oyun birçok moduda desteklemektedir. Sende Garrys Mod sunucusu kurmak istiyorsan birkaç adımda bu isteğinizi yerine getirmek mümkün kişi sayısını seçerek adımları tamamlayınız sonrasında hayal gücüne göre sunucunu şekillendirmeye başlayabilirsin.

Tüm Paketlerde Ortak Özellikler

Slot Sayısı ile Ödeme
Türkiye Lokasyon
Kolay Yönetim Paneli
Sınırsız FTP Erişimi
DDoS Koruması
Bot Koruması
Anında Kurulum
Otomatik Teslimat
Hızlı Destek
SSD Disk Altyapısı
Sınırsız RAM
Sınırsız İşlemci

Garry's Mod Sunucuları

250x

Garry's Mod (1)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • Limitsiz RAM / Limitsiz İşlemci
 • 20 Kişilik

25 TL / Aylık

250x

Garry's Mod (2)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • Limitsiz RAM / Limitsiz İşlemci
 • 40 Kişilik

60 TL / Aylık

250x

Garry's Mod (3)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • Limitsiz RAM / Limitsiz İşlemci
 • 60 Kişilik

90 TL / Aylık

250x

Garry's Mod (4)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • Limitsiz RAM / Limitsiz İşlemci
 • 80 Kişilik

165 TL / Aylık

250x

Garry's Mod (5)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • Limitsiz RAM / Limitsiz İşlemci
 • 100 Kişilik

210 TL/ Aylık

250x

Garry's Mod (6)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • Limitsiz RAM / Limitsiz İşlemci
 • 120 Kişilik

310 TL / Aylık

Muhteşem Özellikler

Kolay Yönetim Paneli

Oyununuzu yönetmek ve kurmak için ek çaba sarf etmenize gerek yok. Hazır kurulu gelen oyununuzu panel üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.

Sınırsız RAM / Core

Tüm ürünlerimizde slot sayısı ile ödeme yaparsınız. RAM ve İşlemci çekirdek miktarı ise sınırsızdır. Bu şekilde ek maliyetlere katlanmazsınız.

Otomatik Kurulum

Satın aldığınız oyunu kurmak veya değiştirmek için destek talebi açmanıza ve yetkili ile iletişime geçmenize gerek yok. Tek tık ile oyununuzu kurabilirsiniz.

Gerçek
DDoS
Koruması

Oyun ve ses sunucuları için özel dizayn edilmiş gelişmiş firewall sistemimiz ile Türkiye’nin en iyi atak önleme hizmetlerinden birini sunuyoruz.

Bu hizmetimiz ile yurt dışı veya yurt içi farketmeksizin gelen her türlü saldırı firewall cihazımızda engellenmektedir. Bu sayede oyununuz ve oyuncularınız etkilenmez. Lag, loss, ping sorunları yaşamazsınız.

Tamamen oyunlara özel optimize edilmiş firewall cihazımızda oyununuz için her türlü önlem alınmıştır.

Satışını yaptığımız tüm oyunlar için 7/24 DDoS saldırı önleme desteği profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

sunucum.net.tr destek ekibi sorularınıza yanıt vermekten memnuniyet duyar. En çok sorulan soruları sizin için derledik.

Garry’s Mod sunucusu ne kadar sürede teslim edilir?
Kiralamış olduğunuz Garry’s Mod sunucuları otomasyon sistemine bağlıdır, ödemenizi yaptıktan sonra otomatik olarak kurulup birkaç dakika içinde yönetim paneli bilgileri müşteri panelinize yansıtılacaktır.
Satın aldıktan sonra server kapasitesini (kişi sayısını) arttırabilir miyim?
Mevcut sunucu kapasitesi oyuncularınıza yetmemesi halinde dilediğiniz zaman paket yükselterek Garry’s Mod sunucunuzun kişi sayısını arttırabilirsiniz. Paket yükseltme sonrasında dosyalarınızda herhangi bir sıfırlama olamayacak kaldığı yerden sunucunuz devam edecektir.
Sunucuyu aldıktan sonra nasıl kontrol edebilirim?
Garry’s Mod sunucu kiralama hizmetlerimizle birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz gelişmiş admin panelide yanında gelecektir, panel bilgileriniz müşteri panelinize yansıyacaktır.
Yönetim ve sunucu ayarları konusunda yardımcı oluyor musunuz?
Müşteri desteği bizim için her zaman en önemli nokta olmuştur, Garry’s Mod sunucunuzun yönetimi konusunda sizler için hazırladığımız rehberler ile sunucunuzun ayarları gerçekleştirebilir veya istediğiniz ayarla ilgili rehber hazırlanmasını talep edebilirsiniz.
Garry’s Mod hizmetinin içeriğinde neler var?
Kiralamış veya kiralayacağınız Garry’s Mod ile birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz bir admin paneli, eklentilerinizi bağlamak için kullanabileceğiniz mysql hesabı ve dosya yükleyip indirmek için kullanabileceğiniz bir ftp hesabı tarafınıza tahsis edilecektir.
Sunucularınızda DDOS ve bot koruması var mı?
Garry’s Mod sunucularına özel olarak geliştirdiğimiz Anti-DDOS kuralları tüm firewall cihazlarımızda aktif olarak filtreleme yapmaktadır, böylece herhangi bir saldırıda oyun keyfiniz bölünmeden oynamaya devam edebilirsiniz.
Limitsiz Ram ve İşlemci nedir?
Garry’s Mod sunucularımızda, sunucunuz ne kadar ram ve cpu kullanımı yapması gerekiyorsa ana sunucudan bu kaynakları kullanabilir bununla birlikte sunucunuz çok fazla cpu veya ram kullanıyor şeklinde bir limitleme yapılmamaktadır.

Garry’s Mod server kurma hakkında genel bilgiler
Garry’s Mod halen dünyanın en çok oynanan oyunlarından biridir. Oyunu oynayanlar ve kendi sunucularını açmak isteyenler Garry’s Mod server kurma ve Garry’s Mod server kiralama konusunda doğru hosting firması arayışına girmektedir. Türkiye’nin lider oyun firmalarından sunucum.net.tr adresinden kaliteli bir Garry’s Mod sunucusu kiralayabilirsiniz.

Garry’s Mod sunucusu nasıl kurulur? Kurulum zor mudur?
Garry’s Mod sunucularının kurulumu oldukça kolaydır. Araştırma yapmanıza gerek yoktur. Oyuncu sayısı ve kullanacağınız mod paketlerini göz önünde bulundurarak doğru bir Garry’s Mod sunucusu seçebilirsiniz.
Garry’s Mod sunucu kiralama hizmetinde tüm sunucularımız sınırsız RAM ve işlemci destekler. Slot sayınızı tercihinizi seçip direkt sipariş verebilirsiniz. Garry’s Mod paketleri otomatik teslimattır. Siz yalnızca istediğiniz sunucu paketini seçin, satın alın ve saniyeler içinde sunucunuz hazır. Gelişmiş sunucu paneliyle sunucunuzda olup biten her şeyi kontrol edebilir ve istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabilirsiniz.

Neden sunucum.net.tr ‘yi tercih etmelisiniz?
İyi bir oyun deneyimi için kaliteli bir server altyapısı ve iyi bir ddos koruması gerekir. Bu sayede oyunda gecikmeler yaşanmaz, oyuncular 7/24 sunucuya erişebilir. İhtiyaç duyulduğu her an teknik destek ekibine ulaşılabilmesi de önem arz etmektedir. Garry’s Mod server açma işleminizi oyun.sunucum.net.tr adresinden dakikalar içerisinde yapabilirsiniz. Garry’s Mod sunucunuz hem fiziki firewall cihazı hem de yazılımsal firewall kurallarıyla sıkı bir şekilde korunmaktadır. Sunucunuza yapılabilecek DDOS ve bot saldırılarını engellemekteyiz.

Anahtar Kelimeler

Garry’s Mod sunucusu satın al, Garry’s Mod server indir , Garry’s Mod server kurma , Garry’s Mod- map indir, Garry’s Mod server ip, Garry’s Mod server indir, Garry’s Mod server, Garry’s Mod sunucu kiralama, Garry’s Mod sunucu kurma, Garry’s Mod sunucu satın al, Garry’s Mod kirala, Garry’s Mod kirala, Garry’s Mod server hosting, Garry’s Mod sunucu kurma, Garry’s Mod sunucu kurma, Garry’s Mod sunucu kurma, Garry’s Mod server kiralama, Garry’s Mod sunucusu kirala, mobil ödeme ile Garry’s Mod sunucusu kirala, bedava Garry’s Mod server Garry’s Mod sunucularına başka oyun sunucusu kurmak yasaktır, tespiti halinde sunucu kapatılır.