EnglishTurkish

Hurtworld Sunucuları

Hurtworld, Bankroll Studios tarafından geliştirilen Bankroll Studios tarafından yayımlanan hayatta kalma oyunudur. Oyun sadece online oynanabilmektedir. Oyun yapısına bakacak olursak; büyük bir açık dünyada başlıyoruz ve tek amacımız hayatta kalmak. Bunun için bölgede bulduğunuz odun, çakıl taşı ve yiyecek gibi nesneleri hemen envanterinize doldurmanız gerekiyor. Topladığınız bu nesneleri oyun içerisinde yer alan crafting masaları yardımıyla birleştirerek kendinize giyecek, silah, barınma amaçlı eşyalar ve kamp ateşi gibi bir çok malzemeyi üretebiliyoruz. Sizde Hurtworld Server kurmak istiyorsanız yapmanız gereken aşağıdaki bölümden kişi sayısını seçmek ve sonrasında birkaç adımda Hurtworld Sunucunuzu aktif etmek olacaktır.

Tüm Paketlerde Ortak Özellikler

Slot Sayısı ile Ödeme
Türkiye Lokasyon
Kolay Yönetim Paneli
Sınırsız FTP Erişimi
DDoS Koruması
Bot Koruması
Anında Kurulum
Otomatik Teslimat
Hızlı Destek
SSD Disk Altyapısı
Sınırsız RAM
Sınırsız İşlemci

Hurtworld Sunucuları

hurtworld

Hurtworld (1)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • Sınırsız RAM / Sınırsız İşlemci
 • 50 Kişilik

90 TL / Aylık

hurtworld

Hurtworld (2)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • Sınırsız RAM / Sınırsız İşlemci
 • 100 Kişilik

140 TL / Aylık

hurtworld

Hurtworld (3)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • Sınırsız RAM / Sınırsız İşlemci
 • 150 Kişilik

180 TL / Aylık

hurtworld

Hurtworld (4)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • Sınırsız RAM / Sınırsız İşlemci
 • 200 Kişilik

220 TL / Aylık

hurtworld

Hurtworld (5)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • Sınırsız RAM / Sınırsız İşlemci
 • 250 Kişilik

250 TL/ Aylık

Muhteşem Özellikler

Kolay Yönetim Paneli

Oyununuzu yönetmek ve kurmak için ek çaba sarf etmenize gerek yok. Hazır kurulu gelen oyununuzu panel üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.

Sınırsız RAM / Core

Tüm ürünlerimizde slot sayısı ile ödeme yaparsınız. RAM ve İşlemci çekirdek miktarı ise sınırsızdır. Bu şekilde ek maliyetlere katlanmazsınız.

Otomatik Kurulum

Satın aldığınız oyunu kurmak veya değiştirmek için destek talebi açmanıza ve yetkili ile iletişime geçmenize gerek yok. Tek tık ile oyununuzu kurabilirsiniz.

Gerçek
DDoS
Koruması

Oyun ve ses sunucuları için özel dizayn edilmiş gelişmiş firewall sistemimiz ile Türkiye’nin en iyi atak önleme hizmetlerinden birini sunuyoruz.

Bu hizmetimiz ile yurt dışı veya yurt içi farketmeksizin gelen her türlü saldırı firewall cihazımızda engellenmektedir. Bu sayede oyununuz ve oyuncularınız etkilenmez. Lag, loss, ping sorunları yaşamazsınız.

Tamamen oyunlara özel optimize edilmiş firewall cihazımızda oyununuz için her türlü önlem alınmıştır.

Satışını yaptığımız tüm oyunlar için 7/24 DDoS saldırı önleme desteği profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

sunucum.net.tr destek ekibi sorularınıza yanıt vermekten memnuniyet duyar. En çok sorulan soruları sizin için derledik.

Hurtworld sunucusu ne kadar sürede teslim edilir?
Kiralamış olduğunuz Hurtworld sunucuları otomasyon sistemine bağlıdır, ödemenizi yaptıktan sonra otomatik olarak kurulup birkaç dakika içinde yönetim paneli bilgileri müşteri panelinize yansıtılacaktır.

Satın aldıktan sonra server kapasitesini (kişi sayısını) arttırabilir miyim?
Mevcut sunucu kapasitesi oyuncularınıza yetmemesi halinde dilediğiniz zaman paket yükselterek Hurtworld sunucunuzun kişi sayısını arttırabilirsiniz. Paket yükseltme sonrasında dosyalarınızda herhangi bir sıfırlama olamayacak kaldığı yerden sunucunuz devam edecektir.

Sunucuyu aldıktan sonra nasıl kontrol edebilirim?
Hurtworld sunucu kiralama hizmetlerimizle birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz gelişmiş admin panelide yanında gelecektir, panel bilgileriniz müşteri panelinize yansıyacaktır.

Yönetim ve sunucu ayarları konusunda yardımcı oluyor musunuz?
Müşteri desteği bizim için her zaman en önemli nokta olmuştur, Hurtworld sunucunuzun yönetimi konusunda sizler için hazırladığımız rehberler ile sunucunuzun ayarları gerçekleştirebilir veya istediğiniz ayarla ilgili rehber hazırlanmasını talep edebilirsiniz.

Hurtworld hizmetinin içeriğinde neler var?
Kiralamış veya kiralayacağınız Hurtworld ile birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz bir admin paneli, eklentilerinizi bağlamak için kullanabileceğiniz mysql hesabı ve dosya yükleyip indirmek için kullanabileceğiniz bir ftp hesabı tarafınıza tahsis edilecektir.

Sunucularınızda DDOS ve bot koruması var mı?
Hurtworld sunucularına özel olarak geliştirdiğimiz Anti-DDOS kuralları tüm firewall cihazlarımızda aktif olarak filtreleme yapmaktadır, böylece herhangi bir saldırıda oyun keyfiniz bölünmeden oynamaya devam edebilirsiniz.

Limitsiz Ram ve İşlemci nedir?
Hurtworld sunucularımızda, sunucunuz ne kadar ram ve cpu kullanımı yapması gerekiyorsa ana sunucudan bu kaynakları kullanabilir bununla birlikte sunucunuz çok fazla cpu veya ram kullanıyor şeklinde bir limitleme yapılmamaktadır.

Hurtworld server kurma hakkında genel bilgiler
Hurtworld halen dünyanın en çok oynanan oyunlarından biridir. Oyunu oynayanlar ve kendi sunucularını açmak isteyenler Hurtworld server kurma ve Hurtworld server kiralama konusunda doğru hosting firması arayışına girmektedir. Türkiye’nin lider oyun firmalarından sunucum.net.tr adresinden kaliteli bir Hurtworld sunucusu kiralayabilirsiniz.

Hurtworld sunucusu nasıl kurulur? Kurulum zor mudur?
Hurtworld sunucularının kurulumu oldukça kolaydır. Araştırma yapmanıza gerek yoktur. Oyuncu sayısı ve kullanacağınız mod paketlerini göz önünde bulundurarak doğru bir Hurtworld sunucusu seçebilirsiniz.
Hurtworld sunucu kiralama hizmetinde tüm sunucularımız sınırsız RAM ve işlemci destekler. Slot sayınızı tercihinizi seçip direkt sipariş verebilirsiniz. Hurtworld paketleri otomatik teslimattır. Siz yalnızca istediğiniz sunucu paketini seçin, satın alın ve saniyeler içinde sunucunuz hazır. Gelişmiş sunucu paneliyle sunucunuzda olup biten her şeyi kontrol edebilir ve istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabilirsiniz.

Neden sunucum.net.tr ‘yi tercih etmelisiniz?
İyi bir oyun deneyimi için kaliteli bir server altyapısı ve iyi bir ddos koruması gerekir. Bu sayede oyunda gecikmeler yaşanmaz, oyuncular 7/24 sunucuya erişebilir. İhtiyaç duyulduğu her an teknik destek ekibine ulaşılabilmesi de önem arz etmektedir. Hurtworld server açma işleminizi oyun.sunucum.net.tr adresinden dakikalar içerisinde yapabilirsiniz. Hurtworld sunucunuz hem fiziki firewall cihazı hem de yazılımsal firewall kurallarıyla sıkı bir şekilde korunmaktadır. Sunucunuza yapılabilecek DDOS ve bot saldırılarını engellemekteyiz.

Anahtar Kelimeler

Hurtworld sunucusu satın al, Hurtworld server indir, Hurtworld server kurma , Hurtworld- map indir, Hurtworld server ip, Hurtworld server indir, Hurtworld server, Hurtworld sunucu kiralama, Hurtworld sunucu kurma, Hurtworld sunucu satın al, Hurtworld kirala, Hurtworld kirala, Hurtworld server hosting, Hurtworld sunucu kurma, Hurtworld sunucu kurma, Hurtworld sunucu kurma, Hurtworld server kiralama, Hurtworld sunucusu kirala, mobil ödeme ile Hurtworld sunucusu kirala, bedava Hurtworld server Hurtworld sunucularına başka oyun sunucusu kurmak yasaktır, tespiti halinde sunucu kapatılır.