EnglishTurkish

Insurgency Sunucuları

Insurgency, 22 Ocak 2014 tarihinde New World Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanan çok oyunculu bir taktik birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyunda 40 üzerinde silah, Orta Doğu, Afrika ve Orta Asya bölgelerinde bulunan 16 farklı harita bulunuyor. Oyun gerçekçiliği sizi kendisine bağlayacaktır.

Tüm Paketlerde Ortak Özellikler

Slot Sınırı Yok
Türkiye Lokasyon
Kolay Yönetim Paneli
Sınırsız FTP Erişimi
DDoS Koruması
Bot Koruması
Anında Kurulum
Otomatik Teslimat
Hızlı Destek
SSD Disk Altyapısı
Arttırılabilir RAM
Sınırsız İşlemci

Insurgency Sunucuları

d9egl8i-8609d043-352f-42ea-a4da-50629730e9cc

Insurgency (1)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 2 GB RAM
 • Sınırsız Slot

44 TL / Aylık

d9egl8i-8609d043-352f-42ea-a4da-50629730e9cc

Insurgency (2)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 4 GB RAM
 • Sınırsız Slot

64 TL / Aylık

d9egl8i-8609d043-352f-42ea-a4da-50629730e9cc

Insurgency (3)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 6 GB RAM
 • Sınırsız Slot

84 TL / Aylık

d9egl8i-8609d043-352f-42ea-a4da-50629730e9cc

Insurgency (4)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 8 GB RAM
 • Sınırsız Slot

104 TL / Aylık

d9egl8i-8609d043-352f-42ea-a4da-50629730e9cc

Insurgency (5)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 10 GB RAM
 • Sınırsız Slot

124 TL/ Aylık

d9egl8i-8609d043-352f-42ea-a4da-50629730e9cc

Insurgency (6)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 12 GB RAM
 • Sınırsız Slot

144 TL / Aylık

Muhteşem Özellikler

Kolay Yönetim Paneli

Oyununuzu yönetmek ve kurmak için ek çaba sarf etmenize gerek yok. Hazır kurulu gelen oyununuzu panel üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.

Sınırsız Slot

Tüm ürünlerimizde slot sayısı sınırsızdır. İsterseniz ilk paketi isterseniz son paketi alabilirsiniz, slot kontrolü tamamen sizin elinizde!

Otomatik Kurulum

Satın aldığınız oyunu kurmak veya değiştirmek için destek talebi açmanıza ve yetkili ile iletişime geçmenize gerek yok. Tek tık ile oyununuzu kurabilirsiniz.

Gerçek
DDoS
Koruması

Oyun ve ses sunucuları için özel dizayn edilmiş gelişmiş firewall sistemimiz ile Türkiye’nin en iyi atak önleme hizmetlerinden birini sunuyoruz.

Bu hizmetimiz ile yurt dışı veya yurt içi farketmeksizin gelen her türlü saldırı firewall cihazımızda engellenmektedir. Bu sayede oyununuz ve oyuncularınız etkilenmez. Lag, loss, ping sorunları yaşamazsınız.

Tamamen oyunlara özel optimize edilmiş firewall cihazımızda oyununuz için her türlü önlem alınmıştır.

Satışını yaptığımız tüm oyunlar için 7/24 DDoS saldırı önleme desteği profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

sunucum.net.tr destek ekibi sorularınıza yanıt vermekten memnuniyet duyar. En çok sorulan soruları sizin için derledik.

Insurgency sunucusu ne kadar sürede teslim edilir?
Kiralamış olduğunuz Insurgency sunucuları otomasyon sistemine bağlıdır, ödemenizi yaptıktan sonra otomatik olarak kurulup birkaç dakika içinde yönetim paneli bilgileri müşteri panelinize yansıtılacaktır.

Satın aldıktan sonra server kapasitesini (kişi sayısını) arttırabilir miyim?
Mevcut sunucu kapasitesi oyuncularınıza yetmemesi halinde dilediğiniz zaman paket yükselterek Insurgency sunucunuzun kişi sayısını arttırabilirsiniz. Paket yükseltme sonrasında dosyalarınızda herhangi bir sıfırlama olamayacak kaldığı yerden sunucunuz devam edecektir.

Sunucuyu aldıktan sonra nasıl kontrol edebilirim?
Insurgency sunucu kiralama hizmetlerimizle birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz gelişmiş admin panelide yanında gelecektir, panel bilgileriniz müşteri panelinize yansıyacaktır.

Yönetim ve sunucu ayarları konusunda yardımcı oluyor musunuz?
Müşteri desteği bizim için her zaman en önemli nokta olmuştur, Insurgency sunucunuzun yönetimi konusunda sizler için hazırladığımız rehberler ile sunucunuzun ayarları gerçekleştirebilir veya istediğiniz ayarla ilgili rehber hazırlanmasını talep edebilirsiniz.

Insurgency hizmetinin içeriğinde neler var?
Kiralamış veya kiralayacağınız Insurgency ile birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz bir admin paneli, eklentilerinizi bağlamak için kullanabileceğiniz mysql hesabı ve dosya yükleyip indirmek için kullanabileceğiniz bir ftp hesabı tarafınıza tahsis edilecektir.

Sunucularınızda DDOS ve bot koruması var mı?
Insurgency sunucularına özel olarak geliştirdiğimiz Anti-DDOS kuralları tüm firewall cihazlarımızda aktif olarak filtreleme yapmaktadır, böylece herhangi bir saldırıda oyun keyfiniz bölünmeden oynamaya devam edebilirsiniz.

Insurgency server kurma hakkında genel bilgiler
Insurgency halen dünyanın en çok oynanan oyunlarından biridir. Oyunu oynayanlar ve kendi sunucularını açmak isteyenler Insurgency server kurma ve Insurgency server kiralama konusunda doğru hosting firması arayışına girmektedir. Türkiye’nin lider oyun firmalarından sunucum.net.tr adresinden kaliteli bir Insurgency sunucusu kiralayabilirsiniz.

Insurgency sunucusu nasıl kurulur? Kurulum zor mudur?
Insurgency sunucularının kurulumu oldukça kolaydır. Araştırma yapmanıza gerek yoktur. Oyuncu sayısı ve kullanacağınız mod paketlerini göz önünde bulundurarak doğru bir Insurgency sunucusu seçebilirsiniz.
Insurgency paketleri otomatik teslimattır. Siz yalnızca istediğiniz sunucu paketini seçin, satın alın ve saniyeler içinde sunucunuz hazır. Gelişmiş sunucu paneliyle sunucunuzda olup biten her şeyi kontrol edebilir ve istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabilirsiniz.

Neden sunucum.net.tr ‘yi tercih etmelisiniz?
İyi bir oyun deneyimi için kaliteli bir server altyapısı ve iyi bir ddos koruması gerekir. Bu sayede oyunda gecikmeler yaşanmaz, oyuncular 7/24 sunucuya erişebilir. İhtiyaç duyulduğu her an teknik destek ekibine ulaşılabilmesi de önem arz etmektedir. Insurgency server açma işleminizi oyun.sunucum.net.tr adresinden dakikalar içerisinde yapabilirsiniz. Insurgency sunucunuz hem fiziki firewall cihazı hem de yazılımsal firewall kurallarıyla sıkı bir şekilde korunmaktadır. Sunucunuza yapılabilecek DDOS ve bot saldırılarını engellemekteyiz.

Anahtar Kelimeler

Insurgency sunucusu satın al, Insurgency server indir, Insurgency server kurma , Insurgency- map indir, Insurgency server ip, Insurgency server indir, Insurgency server, Insurgency sunucu kiralama, Insurgency sunucu kurma, Insurgency sunucu satın al, Insurgency kirala, Insurgency kirala, Insurgency server hosting, Insurgency sunucu kurma, Insurgency sunucu kurma, Insurgency sunucu kurma, Insurgency server kiralama, Insurgency sunucusu kirala, mobil ödeme ile Insurgency sunucusu kirala, bedava Insurgency server Insurgency sunucularına başka oyun sunucusu kurmak yasaktır, tespiti halinde sunucu kapatılır.