EnglishTurkish

Killing Floor 2 Sunucuları

Killing Floor 2, 18 Kasım 2016 tarihinde Tripwire Interactive tarafından geliştirilen ve daha sonra Sabre Interactive’in desteğiyle geliştirilen birinci şahıs hayatta kalma video oyunudur. Tek oyunculu ve çok oyunculu modlara sahiptir. Korkularınla yüzleşmek ister misin? Hayatta kalabilmek için çok fazla savaşman gerekiyor.

Tüm Paketlerde Ortak Özellikler

Slot Sınırı Yok
Türkiye Lokasyon
Kolay Yönetim Paneli
Sınırsız FTP Erişimi
DDoS Koruması
Bot Koruması
Anında Kurulum
Otomatik Teslimat
Hızlı Destek
SSD Disk Altyapısı
Arttırılabilir RAM
Sınırsız İşlemci

Killing Floor 2 Sunucuları

killing_floor_2_icon

Killing Floor2 (1)

  • Tüm Özellikleri İçerir
  • 2 GB RAM
  • Sınırsız Slot

34 TL / Aylık

killing_floor_2_icon

Killing Floor2 (2)

  • Tüm Özellikleri İçerir
  • 4 GB RAM
  • Sınırsız Slot

44 TL / Aylık

killing_floor_2_icon

Killing Floor2 (3)

  • Tüm Özellikleri İçerir
  • 6 GB RAM
  • Sınırsız Slot

54 TL / Aylık

Muhteşem Özellikler

Kolay Yönetim Paneli

Oyununuzu yönetmek ve kurmak için ek çaba sarf etmenize gerek yok. Hazır kurulu gelen oyununuzu panel üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.

Sınırsız Slot

Tüm ürünlerimizde slot sayısı sınırsızdır. İsterseniz ilk paketi isterseniz son paketi alabilirsiniz, slot kontrolü tamamen sizin elinizde!

Otomatik Kurulum

Satın aldığınız oyunu kurmak veya değiştirmek için destek talebi açmanıza ve yetkili ile iletişime geçmenize gerek yok. Tek tık ile oyununuzu kurabilirsiniz.

Gerçek
DDoS
Koruması

Oyun ve ses sunucuları için özel dizayn edilmiş gelişmiş firewall sistemimiz ile Türkiye’nin en iyi atak önleme hizmetlerinden birini sunuyoruz.

Bu hizmetimiz ile yurt dışı veya yurt içi farketmeksizin gelen her türlü saldırı firewall cihazımızda engellenmektedir. Bu sayede oyununuz ve oyuncularınız etkilenmez. Lag, loss, ping sorunları yaşamazsınız.

Tamamen oyunlara özel optimize edilmiş firewall cihazımızda oyununuz için her türlü önlem alınmıştır.

Satışını yaptığımız tüm oyunlar için 7/24 DDoS saldırı önleme desteği profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

sunucum.net.tr destek ekibi sorularınıza yanıt vermekten memnuniyet duyar. En çok sorulan soruları sizin için derledik.

Killing Floor 2 sunucusu ne kadar sürede teslim edilir?
Kiralamış olduğunuz Killing Floor 2 sunucuları otomasyon sistemine bağlıdır, ödemenizi yaptıktan sonra otomatik olarak kurulup birkaç dakika içinde yönetim paneli bilgileri müşteri panelinize yansıtılacaktır.

Satın aldıktan sonra paketimi yükseltebilir miyim?
Mevcut sunucu kapasitesi oyuncularınıza yetmemesi halinde dilediğiniz zaman paket yükselterek sunucu donanımını arttırabilirsiniz. Paket yükseltme sonrasında dosyalarınızda herhangi bir sıfırlama olamayacaktır.

Sunucuyu aldıktan sonra nasıl kontrol edebilirim?
Killing Floor 2 sunucu kiralama hizmetlerimizle birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz gelişmiş admin panelide yanında gelecektir, panel bilgileriniz müşteri panelinize yansıyacaktır.

Yönetim ve sunucu ayarları konusunda yardımcı oluyor musunuz?
Müşteri desteği bizim için her zaman en önemli nokta olmuştur, Killing Floor 2 sunucunuzun yönetimi konusunda sizler için hazırladığımız rehberler ile sunucunuzun ayarları gerçekleştirebilir veya istediğiniz ayarla ilgili rehber hazırlanmasını talep edebilirsiniz.

Killing Floor 2 hizmetinin içeriğinde neler var?
Kiralamış veya kiralayacağınız Killing Floor 2 ile birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz bir admin paneli ve ücretsiz sağladığımız eklenti paketleri tarafınıza tahsis edilecektir.

Sunucularınızda DDOS ve bot koruması var mı?
Killing Floor 2 sunucularına özel olarak geliştirdiğimiz Anti-DDOS kuralları tüm firewall cihazlarımızda aktif olarak filtreleme yapmaktadır, böylece herhangi bir saldırıda oyun keyfiniz bölünmeden oynamaya devam edebilirsiniz.

Killing Floor 2 server kurma hakkında genel bilgiler
Killing Floor 2 halen dünyanın en çok oynanan oyunlarından biridir. Oyunu oynayanlar ve kendi sunucularını açmak isteyenler Killing Floor 2 server kurma ve Killing Floor 2 server kiralama konusunda doğru hosting firması arayışına girmektedir. Türkiye’nin lider oyun firmalarından sunucum.net.tr adresinden kaliteli bir Killing Floor 2 sunucusu kiralayabilirsiniz.

Killing Floor 2 sunucusu nasıl kurulur? Kurulum zor mudur?
Killing Floor 2 sunucularının kurulumu oldukça kolaydır. Araştırma yapmanıza gerek yoktur. Oyuncu sayısı ve kullanacağınız mod paketlerini göz önünde bulundurarak doğru bir Killing Floor 2 sunucusu seçebilirsiniz.
Killing Floor 2 sunucu kiralama hizmetinde tüm sunucularımız sınırsız oyuncu destekler. RAM tercihinizi seçip direkt sipariş verebilirsiniz. Killing Floor 2 paketleri otomatik teslimattır. Siz yalnızca istediğiniz sunucu paketini seçin, satın alın ve saniyeler içinde sunucunuz hazır. Gelişmiş sunucu paneliyle sunucunuzda olup biten her şeyi kontrol edebilir ve istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabilirsiniz.

Neden sunucum.net.tr ‘yi tercih etmelisiniz?
İyi bir oyun deneyimi için kaliteli bir server altyapısı ve iyi bir ddos koruması gerekir. Bu sayede oyunda gecikmeler yaşanmaz, oyuncular 7/24 sunucuya erişebilir. İhtiyaç duyulduğu her an teknik destek ekibine ulaşılabilmesi de önem arz etmektedir. Killing Floor 2 server açma işleminizi oyun.sunucum.net.tr adresinden dakikalar içerisinde yapabilirsiniz.
Killing Floor 2 sunucunuz hem fiziki firewall cihazı hem de yazılımsal firewall kurallarıyla sıkı bir şekilde korunmaktadır. Sunucunuza yapılabilecek DDOS ve bot saldırılarını engellemekteyiz.

Anahtar Kelimeler

Killing Floor 2 sunucusu satın al, Killing Floor 2 server indir, Killing Floor 2 server kurma , Killing Floor 2- map indir, Killing Floor 2 server ip, Killing Floor 2 server indir, Killing Floor 2 server, Killing Floor 2 sunucu kiralama, Killing Floor 2 sunucu kurma, Killing Floor 2 sunucu satın al, Killing Floor 2 kirala, Killing Floor 2 kirala, Killing Floor 2 server hosting, Killing Floor 2 sunucu kurma, Killing Floor 2 sunucu kurma, Killing Floor 2 sunucu kurma, Killing Floor 2 server kiralama, Killing Floor 2 sunucusu kirala, mobil ödeme ile Killing Floor 2 sunucusu kirala, bedava Killing Floor 2 server Killing Floor 2 sunucularına başka oyun sunucusu kurmak yasaktır, tespiti halinde sunucu kapatılır.