EnglishTurkish

Project Zomboid Sunucuları

Project Zomboid, İngiliz ve Kanadalı bağımsız geliştirici The Indie Stone tarafından alfa aşaması geliştirilmekte olan bir açık dünya hayatta kalma korku video oyunudur.

Tüm Paketlerde Ortak Özellikler

Slot Sınırı Yok
Türkiye Lokasyon
Kolay Yönetim Paneli
Sınırsız FTP Erişimi
DDoS Koruması
Bot Koruması
Anında Kurulum
Otomatik Teslimat
Hızlı Destek
SSD Disk Altyapısı
Arttırılabilir RAM
Sınırsız İşlemci

Project Zomboid Sunucusu

da3hdi7-8b45474b-e99f-4056-b545-8b9f500d0fc4

Project Zomboid (1)

  • Tüm Özellikleri İçerir
  • 2 GB RAM
  • Sınırsız Slot

34 TL / Aylık

da3hdi7-8b45474b-e99f-4056-b545-8b9f500d0fc4

Project Zomboid (2)

  • Tüm Özellikleri İçerir
  • 4 GB RAM
  • Sınırsız Slot

44 TL / Aylık

da3hdi7-8b45474b-e99f-4056-b545-8b9f500d0fc4

Project Zomboid (3)

  • Tüm Özellikleri İçerir
  • 6 GB RAM
  • Sınırsız Slot

54 TL / Aylık

Muhteşem Özellikler

Kolay Yönetim Paneli

Oyununuzu yönetmek ve kurmak için ek çaba sarf etmenize gerek yok. Hazır kurulu gelen oyununuzu panel üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.

Sınırsız Slot

Tüm ürünlerimizde slot sayısı sınırsızdır. İsterseniz ilk paketi isterseniz son paketi alabilirsiniz, slot kontrolü tamamen sizin elinizde!

Otomatik Kurulum

Satın aldığınız oyunu kurmak veya değiştirmek için destek talebi açmanıza ve yetkili ile iletişime geçmenize gerek yok. Tek tık ile oyununuzu kurabilirsiniz.

Gerçek
DDoS
Koruması

Oyun ve ses sunucuları için özel dizayn edilmiş gelişmiş firewall sistemimiz ile Türkiye’nin en iyi atak önleme hizmetlerinden birini sunuyoruz.

Bu hizmetimiz ile yurt dışı veya yurt içi farketmeksizin gelen her türlü saldırı firewall cihazımızda engellenmektedir. Bu sayede oyununuz ve oyuncularınız etkilenmez. Lag, loss, ping sorunları yaşamazsınız.

Tamamen oyunlara özel optimize edilmiş firewall cihazımızda oyununuz için her türlü önlem alınmıştır.

Satışını yaptığımız tüm oyunlar için 7/24 DDoS saldırı önleme desteği profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

sunucum.net.tr destek ekibi sorularınıza yanıt vermekten memnuniyet duyar. En çok sorulan soruları sizin için derledik.

Project Zomboid sunucusu ne kadar sürede teslim edilir?
Kiralamış olduğunuz Project Zomboid sunucuları otomasyon sistemine bağlıdır, ödemenizi yaptıktan sonra otomatik olarak kurulup birkaç dakika içinde yönetim paneli bilgileri müşteri panelinize yansıtılacaktır.

Satın aldıktan sonra paketimi yükseltebilir miyim?
Mevcut sunucu kapasitesi oyuncularınıza yetmemesi halinde dilediğiniz zaman paket yükselterek sunucu donanımını arttırabilirsiniz. Paket yükseltme sonrasında dosyalarınızda herhangi bir sıfırlama olamayacaktır.

Sunucuyu aldıktan sonra nasıl kontrol edebilirim?
Project Zomboid sunucu kiralama hizmetlerimizle birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz gelişmiş admin panelide yanında gelecektir, panel bilgileriniz müşteri panelinize yansıyacaktır.

Yönetim ve sunucu ayarları konusunda yardımcı oluyor musunuz?
Müşteri desteği bizim için her zaman en önemli nokta olmuştur, Project Zomboid sunucunuzun yönetimi konusunda sizler için hazırladığımız rehberler ile sunucunuzun ayarları gerçekleştirebilir veya istediğiniz ayarla ilgili rehber hazırlanmasını talep edebilirsiniz.

Project Zomboid hizmetinin içeriğinde neler var?
Kiralamış veya kiralayacağınız Project Zomboid ile birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz bir admin paneli ve ücretsiz sağladığımız eklenti paketleri tarafınıza tahsis edilecektir.

Sunucularınızda DDOS ve bot koruması var mı?
Project Zomboid sunucularına özel olarak geliştirdiğimiz Anti-DDOS kuralları tüm firewall cihazlarımızda aktif olarak filtreleme yapmaktadır, böylece herhangi bir saldırıda oyun keyfiniz bölünmeden oynamaya devam edebilirsiniz.

Project Zomboid server kurma hakkında genel bilgiler
Project Zomboid halen dünyanın en çok oynanan oyunlarından biridir. Oyunu oynayanlar ve kendi sunucularını açmak isteyenler Project Zomboid server kurma ve Project Zomboid server kiralama konusunda doğru hosting firması arayışına girmektedir. Türkiye’nin lider oyun firmalarından sunucum.net.tr adresinden kaliteli bir Project Zomboid sunucusu kiralayabilirsiniz.

Project Zomboid sunucusu nasıl kurulur? Kurulum zor mudur?
Project Zomboid sunucularının kurulumu oldukça kolaydır. Araştırma yapmanıza gerek yoktur. Oyuncu sayısı ve kullanacağınız mod paketlerini göz önünde bulundurarak doğru bir Project Zomboid sunucusu seçebilirsiniz.
Project Zomboid sunucu kiralama hizmetinde tüm sunucularımız sınırsız oyuncu destekler. RAM tercihinizi seçip direkt sipariş verebilirsiniz. Project Zomboid paketleri otomatik teslimattır. Siz yalnızca istediğiniz sunucu paketini seçin, satın alın ve saniyeler içinde sunucunuz hazır. Gelişmiş sunucu paneliyle sunucunuzda olup biten her şeyi kontrol edebilir ve istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabilirsiniz.

Neden sunucum.net.tr ‘yi tercih etmelisiniz?
İyi bir oyun deneyimi için kaliteli bir server altyapısı ve iyi bir ddos koruması gerekir. Bu sayede oyunda gecikmeler yaşanmaz, oyuncular 7/24 sunucuya erişebilir. İhtiyaç duyulduğu her an teknik destek ekibine ulaşılabilmesi de önem arz etmektedir. Project Zomboid server açma işleminizi oyun.sunucum.net.tr adresinden dakikalar içerisinde yapabilirsiniz.
Project Zomboid sunucunuz hem fiziki firewall cihazı hem de yazılımsal firewall kurallarıyla sıkı bir şekilde korunmaktadır. Sunucunuza yapılabilecek DDOS ve bot saldırılarını engellemekteyiz.

Anahtar Kelimeler

Project Zomboid sunucusu satın al, Project Zomboid server indir, Project Zomboid server kurma , Project Zomboid map indir, Project Zomboid server ip, Project Zomboid server indir, Project Zomboid server, Project Zomboid sunucu kiralama, Project Zomboid sunucu kurma, Project Zomboid sunucu satın al, Project Zomboid kirala, Project Zomboid kirala, Project Zomboid server hosting, Project Zomboid sunucu kurma, Project Zomboid sunucu kurma, Project Zomboid sunucu kurma, Project Zomboid server kiralama, Project Zomboid sunucusu kirala, mobil ödeme ile Project Zomboid sunucusu kirala, bedava Project Zomboid server Project Zomboid sunucularına başka oyun sunucusu kurmak yasaktır, tespiti halinde sunucu kapatılır.