EnglishTurkish

Rust Sunucuları

Rust, Facepunch Studios tarafından 11 Aralık 2013 yılında hayatta kalma oyunu olarak yayımlanmıştır. Oyunun temel yapısı, içerisinde bulunan ekipmanlar ile el becerinizi ortaya koyarak, hayvanları avlayarak hayatta kalabilmenizi sağlamaktır. Oyun içerisinde birçok elementi kullanarak hayatta kalabilirsiniz. Kısaca bahsedecek olursak; Kumaş, gıda, taş, metal cevher ve kükürt temel öğelerdir ve bunlar toplanabilir. Bunlardan birkaçını elde etmek için hayvanları avlar ve madencilik yapabilirsiniz. Sizde Rust Server kurmak istiyorsanız yapmanız gereken aşağıdaki bölümden kişi sayısını seçmek ve sonrasında birkaç adımda Rust Sunucunuzu aktif etmek olacaktır.

Tüm Paketlerde Ortak Özellikler

Slot Sayısı ile Ödeme
Türkiye Lokasyon
Kolay Yönetim Paneli
Sınırsız FTP Erişimi
DDoS Koruması
Bot Koruması
Anında Kurulum
Otomatik Teslimat
Hızlı Destek
SSD Disk Altyapısı
Sınırsız RAM
Sınırsız İşlemci

Rust Sunucuları

rust___icon_by_blagoicons_da3m1p2-fullview

Rust (1)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • Ryzen 9 veya i9-9900K
 • 50 Kişilik
 • Sınırsız RAM / Sınırsız İşlemci

90 TL / Aylık

rust___icon_by_blagoicons_da3m1p2-fullview

Rust (2)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • Ryzen 9 veya i9-9900K
 • 75 Kişilik
 • Sınırsız RAM / Sınırsız İşlemci

110 TL / Aylık

rust___icon_by_blagoicons_da3m1p2-fullview

Rust (3)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • Ryzen 9 veya i9-9900K
 • 100 Kişilik
 • Sınırsız RAM / Sınırsız İşlemci

140 TL / Aylık

rust___icon_by_blagoicons_da3m1p2-fullview

Rust (4)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • Ryzen 9 veya i9-9900K
 • 150 Kişilik
 • Sınırsız RAM / Sınırsız İşlemci

180 TL / Aylık

rust___icon_by_blagoicons_da3m1p2-fullview

Rust (5)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • Ryzen 9 veya i9-9900K
 • 200 Kişilik
 • Sınırsız RAM / Sınırsız İşlemci

220 TL/ Aylık

rust___icon_by_blagoicons_da3m1p2-fullview

Rust (6)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • Ryzen 9 veya i9-9900K
 • 250 Kişilik
 • Sınırsız RAM / Sınırsız İşlemci

250 TL / Aylık

Muhteşem Özellikler

Kolay Yönetim Paneli

Oyununuzu yönetmek ve kurmak için ek çaba sarf etmenize gerek yok. Hazır kurulu gelen oyununuzu panel üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.

Sınırsız RAM / Core

Tüm ürünlerimizde slot sayısı ile ödeme yaparsınız. RAM ve İşlemci çekirdek miktarı ise sınırsızdır. Bu şekilde ek maliyetlere katlanmazsınız.

Otomatik Kurulum

Satın aldığınız oyunu kurmak veya değiştirmek için destek talebi açmanıza ve yetkili ile iletişime geçmenize gerek yok. Tek tık ile oyununuzu kurabilirsiniz.

Gerçek
DDoS
Koruması

Oyun ve ses sunucuları için özel dizayn edilmiş gelişmiş firewall sistemimiz ile Türkiye’nin en iyi atak önleme hizmetlerinden birini sunuyoruz.

Bu hizmetimiz ile yurt dışı veya yurt içi farketmeksizin gelen her türlü saldırı firewall cihazımızda engellenmektedir. Bu sayede oyununuz ve oyuncularınız etkilenmez. Lag, loss, ping sorunları yaşamazsınız.

Tamamen oyunlara özel optimize edilmiş firewall cihazımızda oyununuz için her türlü önlem alınmıştır.

Satışını yaptığımız tüm oyunlar için 7/24 DDoS saldırı önleme desteği profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

sunucum.net.tr destek ekibi sorularınıza yanıt vermekten memnuniyet duyar. En çok sorulan soruları sizin için derledik.

Rust sunucusu ne kadar sürede teslim edilir?
Kiralamış olduğunuz Rust sunucuları otomasyon sistemine bağlıdır, ödemenizi yaptıktan sonra otomatik olarak kurulup birkaç dakika içinde yönetim paneli bilgileri müşteri panelinize yansıtılacaktır.

Satın aldıktan sonra server kapasitesini (kişi sayısını) arttırabilir miyim?
Mevcut sunucu kapasitesi oyuncularınıza yetmemesi halinde dilediğiniz zaman paket yükselterek Rust sunucunuzun kişi sayısını arttırabilirsiniz. Paket yükseltme sonrasında dosyalarınızda herhangi bir sıfırlama olamayacak kaldığı yerden sunucunuz devam edecektir.

Sunucuyu aldıktan sonra nasıl kontrol edebilirim?
Rust sunucu kiralama hizmetlerimizle birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz gelişmiş admin panelide yanında gelecektir, panel bilgileriniz müşteri panelinize yansıyacaktır.

Yönetim ve sunucu ayarları konusunda yardımcı oluyor musunuz?
Müşteri desteği bizim için her zaman en önemli nokta olmuştur, Rust sunucunuzun yönetimi konusunda sizler için hazırladığımız rehberler ile sunucunuzun ayarları gerçekleştirebilir veya istediğiniz ayarla ilgili rehber hazırlanmasını talep edebilirsiniz.

Rust hizmetinin içeriğinde neler var?
Kiralamış veya kiralayacağınız Rust ile birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz bir admin paneli, eklentilerinizi bağlamak için kullanabileceğiniz mysql hesabı ve dosya yükleyip indirmek için kullanabileceğiniz bir ftp hesabı tarafınıza tahsis edilecektir.

Sunucularınızda DDOS ve bot koruması var mı?
Rust sunucularına özel olarak geliştirdiğimiz Anti-DDOS kuralları tüm firewall cihazlarımızda aktif olarak filtreleme yapmaktadır, böylece herhangi bir saldırıda oyun keyfiniz bölünmeden oynamaya devam edebilirsiniz.

Limitsiz Ram ve İşlemci nedir?
Rust sunucularımızda, sunucunuz ne kadar ram ve cpu kullanımı yapması gerekiyorsa ana sunucudan bu kaynakları kullanabilir bununla birlikte sunucunuz çok fazla cpu veya ram kullanıyor şeklinde bir limitleme yapılmamaktadır.

Rust server kurma hakkında genel bilgiler
Rust halen dünyanın en çok oynanan oyunlarından biridir. Oyunu oynayanlar ve kendi sunucularını açmak isteyenler Rust server kurma ve Rust server kiralama konusunda doğru hosting firması arayışına girmektedir. Türkiye’nin lider oyun firmalarından sunucum.net.tr adresinden kaliteli bir Rust sunucusu kiralayabilirsiniz.

Rust sunucusu nasıl kurulur? Kurulum zor mudur?
Rust sunucularının kurulumu oldukça kolaydır. Araştırma yapmanıza gerek yoktur. Oyuncu sayısı ve kullanacağınız mod paketlerini göz önünde bulundurarak doğru bir Rust sunucusu seçebilirsiniz.
Rust sunucu kiralama hizmetinde tüm sunucularımız sınırsız RAM ve işlemci destekler. Slot sayınızı tercihinizi seçip direkt sipariş verebilirsiniz. Rust paketleri otomatik teslimattır. Siz yalnızca istediğiniz sunucu paketini seçin, satın alın ve saniyeler içinde sunucunuz hazır. Gelişmiş sunucu paneliyle sunucunuzda olup biten her şeyi kontrol edebilir ve istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabilirsiniz.

Neden sunucum.net.tr ‘yi tercih etmelisiniz?
İyi bir oyun deneyimi için kaliteli bir server altyapısı ve iyi bir ddos koruması gerekir. Bu sayede oyunda gecikmeler yaşanmaz, oyuncular 7/24 sunucuya erişebilir. İhtiyaç duyulduğu her an teknik destek ekibine ulaşılabilmesi de önem arz etmektedir. Rust server açma işleminizi oyun.sunucum.net.tr adresinden dakikalar içerisinde yapabilirsiniz. Rust sunucunuz hem fiziki firewall cihazı hem de yazılımsal firewall kurallarıyla sıkı bir şekilde korunmaktadır. Sunucunuza yapılabilecek DDOS ve bot saldırılarını engellemekteyiz.

Anahtar Kelimeler

Rust sunucusu satın al, Rust server indir, Rust server kurma, Rust map indir, Rust server ip, Rust server indir, Rust server, Rust sunucu kiralama, Rust sunucu kurma, Rust sunucu satın al, Rust kirala, Rust kirala, Rust server hosting, Rust sunucu kurma, Rust sunucu kurma, Rust sunucu kurma, Rust server kiralama, Rust sunucusu kirala, mobil ödeme ile Rust sunucusu kirala, bedava Rust server Rust sunucularına başka oyun sunucusu kurmak yasaktır, tespiti halinde sunucu kapatılır.