EnglishTurkish

San Andreas Multiplayer (SAMP) Sunucuları

Grand Theft Auto serisinin bir parçası olan San Andreas, diğer serilerin devamı olarak 10 Haziran 2005 tarihinde Windows sürümü için yayımlanmıştır. Oyun, San Andreas eyaletinde geçmektedir. San Andreas eyaleti Kaliforniya ve Nevada eyaletlerinin bir kısmından baz alınmıştır. Multiplayer özelliği 10 Mayıs 2006 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Beraberinde birçok türde (Yarış, freeroam, deathmatch, roleplay) gibi rol yapma oyunlarını getirmiş ve çok fazla beğeni almıştır. Sizde SA:MP sunucu kurmak ve kendi hayal gücünüz ile sunucunuzu şekillendirmek isterseniz SA:MP sunucu kiralama hizmetimiz ile bir kaç adımda bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm Paketlerde Ortak Özellikler

Slot Sınırı Yok
Türkiye Lokasyon
Kolay Yönetim Paneli
Sınırsız FTP Erişimi
DDoS Koruması
Bot Koruması
Anında Kurulum
Otomatik Teslimat
Hızlı Destek
SSD Disk Altyapısı
Arttırılabilir RAM
Arttırılabilir İşlemci

San Andreas Multiplayer (SAMP) Sunucuları

samppix

SAMP (1)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 2 Core İşlemci
 • 2 GB RAM
 • Sınırsız Slot

34 TL / Aylık

samppix

SAMP (2)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 2 Core İşlemci
 • 4 GB RAM
 • Sınırsız Slot

44 TL / Aylık

samppix

SAMP (3)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 4 Core İşlemci
 • 6 GB RAM
 • Sınırsız Slot

64 TL / Aylık

samppix

SAMP (4)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 4 Core İşlemci
 • 8 GB RAM
 • Sınırsız Slot

84 TL / Aylık

samppix

SAMP (5)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 4 Core İşlemci
 • 12 GB RAM
 • Sınırsız Slot

124 TL/ Aylık

samppix

SAMP (6)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 6 Core İşlemci
 • 16 GB RAM
 • Sınırsız Slot

164 TL / Aylık

Muhteşem Özellikler

Kolay Yönetim Paneli

Oyununuzu yönetmek ve kurmak için ek çaba sarf etmenize gerek yok. Hazır kurulu gelen oyununuzu panel üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.

Sınırsız Slot

Tüm ürünlerimizde slot sayısı sınırsızdır. İsterseniz ilk paketi isterseniz son paketi alabilirsiniz, slot kontrolü tamamen sizin elinizde!

Otomatik Kurulum

Satın aldığınız oyunu kurmak veya değiştirmek için destek talebi açmanıza ve yetkili ile iletişime geçmenize gerek yok. Tek tık ile oyununuzu kurabilirsiniz.

Gerçek
DDoS
Koruması

Oyun ve ses sunucuları için özel dizayn edilmiş gelişmiş firewall sistemimiz ile Türkiye’nin en iyi atak önleme hizmetlerinden birini sunuyoruz.

Bu hizmetimiz ile yurt dışı veya yurt içi farketmeksizin gelen her türlü saldırı firewall cihazımızda engellenmektedir. Bu sayede oyununuz ve oyuncularınız etkilenmez. Lag, loss, ping sorunları yaşamazsınız.

Tamamen oyunlara özel optimize edilmiş firewall cihazımızda oyununuz için her türlü önlem alınmıştır.

Satışını yaptığımız tüm oyunlar için 7/24 DDoS saldırı önleme desteği profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

sunucum.net.tr destek ekibi sorularınıza yanıt vermekten memnuniyet duyar. En çok sorulan soruları sizin için derledik.

San Andreas Multiplayer (SAMP) sunucusu ne kadar sürede teslim edilir?
Kiralamış olduğunuz San Andreas Multiplayer (SAMP) sunucuları otomasyon sistemine bağlıdır, ödemenizi yaptıktan sonra otomatik olarak kurulup birkaç dakika içinde yönetim paneli bilgileri müşteri panelinize yansıtılacaktır.

Satın aldıktan sonra paketimi yükseltebilir miyim?
Mevcut sunucu kapasitesi oyuncularınıza yetmemesi halinde dilediğiniz zaman paket yükselterek sunucu donanımını arttırabilirsiniz. Paket yükseltme sonrasında dosyalarınızda herhangi bir sıfırlama olamayacaktır.

Sunucuyu aldıktan sonra nasıl kontrol edebilirim?
San Andreas Multiplayer (SAMP) sunucu kiralama hizmetlerimizle birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz gelişmiş admin panelide yanında gelecektir, panel bilgileriniz müşteri panelinize yansıyacaktır.

Yönetim ve sunucu ayarları konusunda yardımcı oluyor musunuz?
Müşteri desteği bizim için her zaman en önemli nokta olmuştur, San Andreas Multiplayer (SAMP) sunucunuzun yönetimi konusunda sizler için hazırladığımız rehberler ile sunucunuzun ayarları gerçekleştirebilir veya istediğiniz ayarla ilgili rehber hazırlanmasını talep edebilirsiniz.

San Andreas Multiplayer (SAMP) hizmetinin içeriğinde neler var?
Kiralamış veya kiralayacağınız San Andreas Multiplayer (SAMP) ile birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz bir admin paneli ve ücretsiz sağladığımız eklenti paketleri tarafınıza tahsis edilecektir.

Sunucularınızda DDOS ve bot koruması var mı?
San Andreas Multiplayer (SAMP) sunucularına özel olarak geliştirdiğimiz Anti-DDOS kuralları tüm firewall cihazlarımızda aktif olarak filtreleme yapmaktadır, böylece herhangi bir saldırıda oyun keyfiniz bölünmeden oynamaya devam edebilirsiniz.

San Andreas Multiplayer (SAMP) server kurma hakkında genel bilgiler
San Andreas Multiplayer (SAMP) halen dünyanın en çok oynanan oyunlarından biridir. Oyunu oynayanlar ve kendi sunucularını açmak isteyenler San Andreas Multiplayer (SAMP) server kurma ve San Andreas Multiplayer (SAMP) server kiralama konusunda doğru hosting firması arayışına girmektedir. Türkiye’nin lider oyun firmalarından sunucum.net.tr adresinden kaliteli bir San Andreas Multiplayer (SAMP) sunucusu kiralayabilirsiniz.

San Andreas Multiplayer (SAMP) sunucusu nasıl kurulur? Kurulum zor mudur?
San Andreas Multiplayer (SAMP) sunucularının kurulumu oldukça kolaydır. Araştırma yapmanıza gerek yoktur. Oyuncu sayısı ve kullanacağınız mod paketlerini göz önünde bulundurarak doğru bir San Andreas Multiplayer (SAMP) sunucusu seçebilirsiniz.
San Andreas Multiplayer (SAMP) sunucu kiralama hizmetinde tüm sunucularımız sınırsız oyuncu destekler. RAM tercihinizi seçip direkt sipariş verebilirsiniz. San Andreas Multiplayer (SAMP) paketleri otomatik teslimattır. Siz yalnızca istediğiniz sunucu paketini seçin, satın alın ve saniyeler içinde sunucunuz hazır. Gelişmiş sunucu paneliyle sunucunuzda olup biten her şeyi kontrol edebilir ve istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabilirsiniz.

Neden sunucum.net.tr ‘yi tercih etmelisiniz?
İyi bir oyun deneyimi için kaliteli bir server altyapısı ve iyi bir ddos koruması gerekir. Bu sayede oyunda gecikmeler yaşanmaz, oyuncular 7/24 sunucuya erişebilir. İhtiyaç duyulduğu her an teknik destek ekibine ulaşılabilmesi de önem arz etmektedir. San Andreas Multiplayer (SAMP) server açma işleminizi oyun.sunucum.net.tr adresinden dakikalar içerisinde yapabilirsiniz.
San Andreas Multiplayer (SAMP) sunucunuz hem fiziki firewall cihazı hem de yazılımsal firewall kurallarıyla sıkı bir şekilde korunmaktadır. Sunucunuza yapılabilecek DDOS ve bot saldırılarını engellemekteyiz.

Anahtar Kelimeler

San Andreas Multiplayer (SAMP) sunucusu satın al, San Andreas Multiplayer (SAMP) server indir, San Andreas Multiplayer (SAMP) server kurma , San Andreas Multiplayer (SAMP) map indir, San Andreas Multiplayer (SAMP) server ip, San Andreas Multiplayer (SAMP) server indir, San Andreas Multiplayer (SAMP) server, San Andreas Multiplayer (SAMP) sunucu kiralama, San Andreas Multiplayer (SAMP) sunucu kurma, San Andreas Multiplayer (SAMP) sunucu satın al, San Andreas Multiplayer (SAMP) kirala, San Andreas Multiplayer (SAMP) kirala, San Andreas Multiplayer (SAMP) server hosting, San Andreas Multiplayer (SAMP) sunucu kurma, San Andreas Multiplayer (SAMP) sunucu kurma, San Andreas Multiplayer (SAMP) sunucu kurma, San Andreas Multiplayer (SAMP) server kiralama, San Andreas Multiplayer (SAMP) sunucusu kirala, mobil ödeme ile San Andreas Multiplayer (SAMP) sunucusu kirala, bedava San Andreas Multiplayer (SAMP) server San Andreas Multiplayer (SAMP) sunucularına başka oyun sunucusu kurmak yasaktır, tespiti halinde sunucu kapatılır.