EnglishTurkish

Sinusbot Sunucusu

SinusBot Teamspeak3 , Discord gibi 2 platformda bir kullanıcıymış gibi sesli serverlara giren chat odasından belli komutlarla
kolayca müzik dinlemenizi sağlayan birden fazla eklentisi bulunan türkçe dil desteği olan Youtube’dan playlistlerinizi kolayca ekleyip istediğiniz gibi dinleyebileceğiniz bir müzik botu yazılımıdır.

Tüm Paketlerde Ortak Özellikler

Uygun Fiyatlandırma
Türkiye Lokasyon
Kolay Yönetim Paneli
Sınırsız FTP Erişimi
DDoS Koruması
Bot Koruması
Anında Kurulum
Otomatik Teslimat
Hızlı Destek
SSD Disk Altyapısı
Hazır Plugin Seçenekleri
Hazır Scriptler

Sinusbot Sunucusu

Satılan botlar 3.9.1 altı sürüme sahip ESKİ SÜRÜM teamspeak sunucularına girmez. Sadece YENİ SÜRÜM sunucuları destekler.
Verilen sinusbot tek panel olup iki bot desteklemektedir.

Sinusbot Sunucusu

  • Tüm Özellikleri İçerir
  • Sınırsız RAM / Sınırsız İşlemci
  • Tek Panel 2 Bot

15 TL / Aylık

Muhteşem Özellikler

Kolay Yönetim Paneli

Botunuzu yönetmek ve kurmak için ek çaba sarf etmenize gerek yok. Hazır kurulu gelen botunuzu panel üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.

Sınırsız RAM / Core

Tüm ürünlerimizde slot sayısı ile ödeme yaparsınız. RAM ve İşlemci çekirdek miktarı ise sınırsızdır. Bu şekilde ek maliyetlere katlanmazsınız.

Otomatik Kurulum

Satın aldığınız botu kurmak veya değiştirmek için destek talebi açmanıza ve yetkili ile iletişime geçmenize gerek yok. Tek tık ile botunuzu kurabilirsiniz.

Gerçek
DDoS
Koruması

Oyun ve ses sunucuları için özel dizayn edilmiş gelişmiş firewall sistemimiz ile Türkiye’nin en iyi atak önleme hizmetlerinden birini sunuyoruz.

Bu hizmetimiz ile yurt dışı veya yurt içi farketmeksizin gelen her türlü saldırı firewall cihazımızda engellenmektedir. Bu sayede oyununuz ve oyuncularınız etkilenmez. Lag, loss, ping sorunları yaşamazsınız.

Tamamen oyunlara özel optimize edilmiş firewall cihazımızda oyununuz için her türlü önlem alınmıştır.

Satışını yaptığımız tüm oyunlar için 7/24 DDoS saldırı önleme desteği profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

sunucum.net.tr destek ekibi sorularınıza yanıt vermekten memnuniyet duyar. En çok sorulan soruları sizin için derledik.

Sinusbot Müzik Botu sunucusu ne kadar sürede teslim edilir?
Kiralamış olduğunuz Sinusbot Müzik Botu sunucuları otomasyon sistemine bağlıdır, ödemenizi yaptıktan sonra otomatik olarak kurulup birkaç dakika içinde yönetim paneli bilgileri müşteri panelinize yansıtılacaktır.

Sunucuyu aldıktan sonra nasıl kontrol edebilirim?
Sinusbot Müzik Botu sunucu kiralama hizmetlerimizle birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz gelişmiş admin panelide yanında gelecektir, panel bilgileriniz müşteri panelinize yansıyacaktır.

Yönetim ve sunucu ayarları konusunda yardımcı oluyor musunuz?
Müşteri desteği bizim için her zaman en önemli nokta olmuştur, Sinusbot Müzik Botu sunucunuzun yönetimi konusunda sizler için hazırladığımız rehberler ile sunucunuzun ayarları gerçekleştirebilir veya istediğiniz ayarla ilgili rehber hazırlanmasını talep edebilirsiniz.

Sinusbot Müzik Botu hizmetinin içeriğinde neler var?
Kiralamış veya kiralayacağınız Sinusbot Müzik Botu ile birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz bir admin paneli tahsis edilecektir.

Sunucularınızda DDOS ve bot koruması var mı?
Sinusbot Müzik Botu sunucularına özel olarak geliştirdiğimiz Anti-DDOS kuralları tüm firewall cihazlarımızda aktif olarak filtreleme yapmaktadır, böylece herhangi bir saldırıda oyun keyfiniz bölünmeden oynamaya devam edebilirsiniz.

Limitsiz Ram ve İşlemci nedir?
Sinusbot Müzik Botu sunucularımızda, sunucunuz ne kadar ram ve cpu kullanımı yapması gerekiyorsa ana sunucudan bu kaynakları kullanabilir bununla birlikte sunucunuz çok fazla cpu veya ram kullanıyor şeklinde bir limitleme yapılmamaktadır.

Sinusbot Müzik Botu server kurma hakkında genel bilgiler
Oyunu oynayanlar ve kendi sunucularını açmak isteyenler Sinusbot Müzik Botu server kurma ve Sinusbot Müzik Botu server kiralama konusunda doğru hosting firması arayışına girmektedir. Türkiye’nin lider oyun firmalarından sunucum.net.tr adresinden kaliteli bir Sinusbot Müzik Botu sunucusu kiralayabilirsiniz.

Sinusbot Müzik Botu sunucusu nasıl kurulur? Kurulum zor mudur?
Sinusbot Müzik Botu sunucularının kurulumu oldukça kolaydır. Araştırma yapmanıza gerek yoktur.
Sinusbot Müzik Botu sunucu kiralama hizmetinde tüm sunucularımız sınırsız RAM ve işlemci destekler. Sinusbot Müzik Botu paketleri otomatik teslimattır. Siz yalnızca istediğiniz sunucu paketini seçin, satın alın ve saniyeler içinde sunucunuz hazır. Gelişmiş sunucu paneliyle sunucunuzda olup biten her şeyi kontrol edebilir ve istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabilirsiniz.

Neden sunucum.net.tr ‘yi tercih etmelisiniz?
İyi bir oyun deneyimi için kaliteli bir server altyapısı ve iyi bir ddos koruması gerekir. Bu sayede oyunda gecikmeler yaşanmaz, oyuncular 7/24 sunucuya erişebilir. İhtiyaç duyulduğu her an teknik destek ekibine ulaşılabilmesi de önem arz etmektedir. Sinusbot Müzik Botu server açma işleminizi oyun.sunucum.net.tr adresinden dakikalar içerisinde yapabilirsiniz. Sinusbot Müzik Botu sunucunuz hem fiziki firewall cihazı hem de yazılımsal firewall kurallarıyla sıkı bir şekilde korunmaktadır. Sunucunuza yapılabilecek DDOS ve bot saldırılarını engellemekteyiz.

Anahtar Kelimeler

Sinusbot Müzik Botu sunucusu satın al, Sinusbot Müzik Botu server indir, Sinusbot Müzik Botu server kurma , Sinusbot Müzik Botu- map indir, Sinusbot Müzik Botu server ip, Sinusbot Müzik Botu server indir, Sinusbot Müzik Botu server, Sinusbot Müzik Botu sunucu kiralama, Sinusbot Müzik Botu sunucu kurma, Sinusbot Müzik Botu sunucu satın al, Sinusbot Müzik Botu kirala, Sinusbot Müzik Botu kirala, Sinusbot Müzik Botu server hosting, Sinusbot Müzik Botu sunucu kurma, Sinusbot Müzik Botu sunucu kurma, Sinusbot Müzik Botu sunucu kurma, Sinusbot Müzik Botu server kiralama, Sinusbot Müzik Botu sunucusu kirala, mobil ödeme ile Sinusbot Müzik Botu sunucusu kirala, bedava Sinusbot Müzik Botu server Sinusbot Müzik Botu sunucularına başka oyun sunucusu kurmak yasaktır, tespiti halinde sunucu kapatılır.