EnglishTurkish

Sven Co Op Sunucuları

Sven Co-op, 1998 birinci şahıs nişancı Half-Life’ın kooperatif varyasyonudur. Sende Sven Co-Op sunucusu kurmak istiyorsan sana en uygun paketi seçerek hemen Sven Co-Op server kiralayabilirsin.

Tüm Paketlerde Ortak Özellikler

Slot Sayısı ile Ödeme
Türkiye Lokasyon
Kolay Yönetim Paneli
Sınırsız FTP Erişimi
DDoS Koruması
Bot Koruması
Anında Kurulum
Otomatik Teslimat
Hızlı Destek
SSD Disk Altyapısı
Sınırsız RAM
Sınırsız İşlemci

The Forest Sunucuları

svcp

Sven Co Op (1)

  • Tüm Özellikleri İçerir
  • 10 Kişilik
  • Sınırsız RAM / Core

34 TL / Aylık

svcp

Sven Co Op (2)

  • Tüm Özellikleri İçerir
  • 20 Kişilik
  • Sınırsız RAM / Core

44 TL / Aylık

svcp

Sven Co Op (3)

  • Tüm Özellikleri İçerir
  • 32 Kişilik
  • Sınırsız RAM / Core

64 TL / Aylık

Muhteşem Özellikler

Kolay Yönetim Paneli

Oyununuzu yönetmek ve kurmak için ek çaba sarf etmenize gerek yok. Hazır kurulu gelen oyununuzu panel üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.

Sınırsız RAM / Core

Tüm ürünlerimizde slot sayısı ile ödeme yaparsınız. RAM ve İşlemci çekirdek miktarı ise sınırsızdır. Bu şekilde ek maliyetlere katlanmazsınız.

Otomatik Kurulum

Satın aldığınız oyunu kurmak veya değiştirmek için destek talebi açmanıza ve yetkili ile iletişime geçmenize gerek yok. Tek tık ile oyununuzu kurabilirsiniz.

Gerçek
DDoS
Koruması

Oyun ve ses sunucuları için özel dizayn edilmiş gelişmiş firewall sistemimiz ile Türkiye’nin en iyi atak önleme hizmetlerinden birini sunuyoruz.

Bu hizmetimiz ile yurt dışı veya yurt içi farketmeksizin gelen her türlü saldırı firewall cihazımızda engellenmektedir. Bu sayede oyununuz ve oyuncularınız etkilenmez. Lag, loss, ping sorunları yaşamazsınız.

Tamamen oyunlara özel optimize edilmiş firewall cihazımızda oyununuz için her türlü önlem alınmıştır.

Satışını yaptığımız tüm oyunlar için 7/24 DDoS saldırı önleme desteği profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

sunucum.net.tr destek ekibi sorularınıza yanıt vermekten memnuniyet duyar. En çok sorulan soruları sizin için derledik.

Sven Co Op sunucusu ne kadar sürede teslim edilir?
Kiralamış olduğunuz Sven Co Op sunucuları otomasyon sistemine bağlıdır, ödemenizi yaptıktan sonra otomatik olarak kurulup birkaç dakika içinde yönetim paneli bilgileri müşteri panelinize yansıtılacaktır.

Satın aldıktan sonra server kapasitesini (kişi sayısını) arttırabilir miyim?
Mevcut sunucu kapasitesi oyuncularınıza yetmemesi halinde dilediğiniz zaman paket yükselterek Sven Co Op sunucunuzun kişi sayısını arttırabilirsiniz. Paket yükseltme sonrasında dosyalarınızda herhangi bir sıfırlama olamayacak kaldığı yerden sunucunuz devam edecektir.

Sunucuyu aldıktan sonra nasıl kontrol edebilirim?
Sven Co Op sunucu kiralama hizmetlerimizle birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz gelişmiş admin panelide yanında gelecektir, panel bilgileriniz müşteri panelinize yansıyacaktır.

Yönetim ve sunucu ayarları konusunda yardımcı oluyor musunuz?
Müşteri desteği bizim için her zaman en önemli nokta olmuştur, Sven Co Op sunucunuzun yönetimi konusunda sizler için hazırladığımız rehberler ile sunucunuzun ayarları gerçekleştirebilir veya istediğiniz ayarla ilgili rehber hazırlanmasını talep edebilirsiniz.

Sven Co Op hizmetinin içeriğinde neler var?
Kiralamış veya kiralayacağınız Sven Co Op ile birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz bir admin paneli, eklentilerinizi bağlamak için kullanabileceğiniz mysql hesabı ve dosya yükleyip indirmek için kullanabileceğiniz bir ftp hesabı tarafınıza tahsis edilecektir.

Sunucularınızda DDOS ve bot koruması var mı?
Sven Co Op sunucularına özel olarak geliştirdiğimiz Anti-DDOS kuralları tüm firewall cihazlarımızda aktif olarak filtreleme yapmaktadır, böylece herhangi bir saldırıda oyun keyfiniz bölünmeden oynamaya devam edebilirsiniz.

Limitsiz Ram ve İşlemci nedir?
Sven Co Op sunucularımızda, sunucunuz ne kadar ram ve cpu kullanımı yapması gerekiyorsa ana sunucudan bu kaynakları kullanabilir bununla birlikte sunucunuz çok fazla cpu veya ram kullanıyor şeklinde bir limitleme yapılmamaktadır.

Sven Co Op server kurma hakkında genel bilgiler
Sven Co Op halen dünyanın en çok oynanan oyunlarından biridir. Oyunu oynayanlar ve kendi sunucularını açmak isteyenler Sven Co Op server kurma ve Sven Co Op server kiralama konusunda doğru hosting firması arayışına girmektedir. Türkiye’nin lider oyun firmalarından sunucum.net.tr adresinden kaliteli bir Sven Co Op sunucusu kiralayabilirsiniz.

Sven Co Op sunucusu nasıl kurulur? Kurulum zor mudur?
Sven Co Op sunucularının kurulumu oldukça kolaydır. Araştırma yapmanıza gerek yoktur. Oyuncu sayısı ve kullanacağınız mod paketlerini göz önünde bulundurarak doğru bir Sven Co Op sunucusu seçebilirsiniz.
Sven Co Op sunucu kiralama hizmetinde tüm sunucularımız sınırsız RAM ve işlemci destekler. Slot sayınızı tercihinizi seçip direkt sipariş verebilirsiniz. Sven Co Op paketleri otomatik teslimattır. Siz yalnızca istediğiniz sunucu paketini seçin, satın alın ve saniyeler içinde sunucunuz hazır. Gelişmiş sunucu paneliyle sunucunuzda olup biten her şeyi kontrol edebilir ve istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabilirsiniz.

Neden sunucum.net.tr ‘yi tercih etmelisiniz?
İyi bir oyun deneyimi için kaliteli bir server altyapısı ve iyi bir ddos koruması gerekir. Bu sayede oyunda gecikmeler yaşanmaz, oyuncular 7/24 sunucuya erişebilir. İhtiyaç duyulduğu her an teknik destek ekibine ulaşılabilmesi de önem arz etmektedir. Sven Co Op server açma işleminizi oyun.sunucum.net.tr adresinden dakikalar içerisinde yapabilirsiniz. Sven Co Op sunucunuz hem fiziki firewall cihazı hem de yazılımsal firewall kurallarıyla sıkı bir şekilde korunmaktadır. Sunucunuza yapılabilecek DDOS ve bot saldırılarını engellemekteyiz.

Anahtar Kelimeler

Sven Co Op sunucusu satın al, Sven Co Op server indir, Sven Co Op server kurma , Sven Co Op map indir, Sven Co Op server ip, Sven Co Op server indir, Sven Co Op server, Sven Co Op sunucu kiralama, Sven Co Op sunucu kurma, Sven Co Op sunucu satın al, Sven Co Op kirala, Sven Co Op kirala, Sven Co Op server hosting, Sven Co Op sunucu kurma, Sven Co Op sunucu kurma, Sven Co Op sunucu kurma, Sven Co Op server kiralama, Sven Co Op sunucusu kirala, mobil ödeme ile Sven Co Op sunucusu kirala, bedava Sven Co Op server Sven Co Op sunucularına başka oyun sunucusu kurmak yasaktır, tespiti halinde sunucu kapatılır.