EnglishTurkish

Terraria Sunucuları

Terraria, Re-Logic firması tarafından 16 Mayıs 2011 tarihinde piyasaya sürülen bir aksiyon-macera/rol yapma oyunudur. Tek oyunculu ve çok oyunculu modlara sahiptir. Oyuna belirlenmiş bir dünya üzerinde başlıyorsunuz ve size 3 temel eşya ile veriliyor: Kazı için kazma, çarpışmak için kılıç, ağaç kesmek için bir balta. Oyunda bazı yerlerde mağara bulunmakta. Mağaralar ürperticidir ve birçok şeyle doludur. Yarasalar, örümcekler, madenler! Kazmanı al cevherlerine kavuş. Korkma! Kendini savunman için kılıcın hep seninle olacaktır. Sizde Terraria Server kurmak istiyorsanız yapmanız gereken aşağıdaki bölümden kişi sayısını seçmek ve sonrasında birkaç adımda Terraria Sunucunuzu aktif etmek olacaktır.

Tüm Paketlerde Ortak Özellikler

Slot Sayısı ile Ödeme
Türkiye Lokasyon
Kolay Yönetim Paneli
Sınırsız FTP Erişimi
DDoS Koruması
Bot Koruması
Anında Kurulum
Otomatik Teslimat
Hızlı Destek
SSD Disk Altyapısı
Sınırsız RAM
Sınırsız İşlemci

Terraria Sunucuları

Terraria (1)

  • Tüm Özellikleri İçerir
  • Sınırsız RAM / Sınırsız İşlemci
  • 10 Kişilik

34 TL / Aylık

Terraria (2)

  • Tüm Özellikleri İçerir
  • Sınırsız RAM / Sınırsız İşlemci
  • 24 Kişilik

54 TL / Aylık

Terraria (3)

  • Tüm Özellikleri İçerir
  • Sınırsız RAM / Sınırsız İşlemci
  • 36 Kişilik

84 TL / Aylık

Terraria (4)

  • Tüm Özellikleri İçerir
  • Sınırsız RAM / Sınırsız İşlemci
  • 48 Kişilik

108 TL / Aylık

Terraria (5)

  • Tüm Özellikleri İçerir
  • Sınırsız RAM / Sınırsız İşlemci
  • 64 Kişilik

145 TL / Aylık

Muhteşem Özellikler

Kolay Yönetim Paneli

Oyununuzu yönetmek ve kurmak için ek çaba sarf etmenize gerek yok. Hazır kurulu gelen oyununuzu panel üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.

Sınırsız RAM / Core

Tüm ürünlerimizde slot sayısı ile ödeme yaparsınız. RAM ve İşlemci çekirdek miktarı ise sınırsızdır. Bu şekilde ek maliyetlere katlanmazsınız.

Otomatik Kurulum

Satın aldığınız oyunu kurmak veya değiştirmek için destek talebi açmanıza ve yetkili ile iletişime geçmenize gerek yok. Tek tık ile oyununuzu kurabilirsiniz.

Gerçek
DDoS
Koruması

Oyun ve ses sunucuları için özel dizayn edilmiş gelişmiş firewall sistemimiz ile Türkiye’nin en iyi atak önleme hizmetlerinden birini sunuyoruz.

Bu hizmetimiz ile yurt dışı veya yurt içi farketmeksizin gelen her türlü saldırı firewall cihazımızda engellenmektedir. Bu sayede oyununuz ve oyuncularınız etkilenmez. Lag, loss, ping sorunları yaşamazsınız.

Tamamen oyunlara özel optimize edilmiş firewall cihazımızda oyununuz için her türlü önlem alınmıştır.

Satışını yaptığımız tüm oyunlar için 7/24 DDoS saldırı önleme desteği profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

sunucum.net.tr destek ekibi sorularınıza yanıt vermekten memnuniyet duyar. En çok sorulan soruları sizin için derledik.

Terraria sunucusu ne kadar sürede teslim edilir?
Kiralamış olduğunuz Terraria sunucuları otomasyon sistemine bağlıdır, ödemenizi yaptıktan sonra otomatik olarak kurulup birkaç dakika içinde yönetim paneli bilgileri müşteri panelinize yansıtılacaktır.

Satın aldıktan sonra server kapasitesini (kişi sayısını) arttırabilir miyim?
Mevcut sunucu kapasitesi oyuncularınıza yetmemesi halinde dilediğiniz zaman paket yükselterek Terraria sunucunuzun kişi sayısını arttırabilirsiniz. Paket yükseltme sonrasında dosyalarınızda herhangi bir sıfırlama olamayacak kaldığı yerden sunucunuz devam edecektir.

Sunucuyu aldıktan sonra nasıl kontrol edebilirim?
Terraria sunucu kiralama hizmetlerimizle birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz gelişmiş admin panelide yanında gelecektir, panel bilgileriniz müşteri panelinize yansıyacaktır.

Yönetim ve sunucu ayarları konusunda yardımcı oluyor musunuz?
Müşteri desteği bizim için her zaman en önemli nokta olmuştur, Terraria sunucunuzun yönetimi konusunda sizler için hazırladığımız rehberler ile sunucunuzun ayarları gerçekleştirebilir veya istediğiniz ayarla ilgili rehber hazırlanmasını talep edebilirsiniz.

Terraria hizmetinin içeriğinde neler var?
Kiralamış veya kiralayacağınız Terraria ile birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz bir admin paneli, eklentilerinizi bağlamak için kullanabileceğiniz mysql hesabı ve dosya yükleyip indirmek için kullanabileceğiniz bir ftp hesabı tarafınıza tahsis edilecektir.

Sunucularınızda DDOS ve bot koruması var mı?
Terraria sunucularına özel olarak geliştirdiğimiz Anti-DDOS kuralları tüm firewall cihazlarımızda aktif olarak filtreleme yapmaktadır, böylece herhangi bir saldırıda oyun keyfiniz bölünmeden oynamaya devam edebilirsiniz.

Limitsiz Ram ve İşlemci nedir?
Terraria sunucularımızda, sunucunuz ne kadar ram ve cpu kullanımı yapması gerekiyorsa ana sunucudan bu kaynakları kullanabilir bununla birlikte sunucunuz çok fazla cpu veya ram kullanıyor şeklinde bir limitleme yapılmamaktadır.

Terraria server kurma hakkında genel bilgiler
Terraria halen dünyanın en çok oynanan oyunlarından biridir. Oyunu oynayanlar ve kendi sunucularını açmak isteyenler Terraria server kurma ve Terraria server kiralama konusunda doğru hosting firması arayışına girmektedir. Türkiye’nin lider oyun firmalarından sunucum.net.tr adresinden kaliteli bir Terraria sunucusu kiralayabilirsiniz.

Terraria sunucusu nasıl kurulur? Kurulum zor mudur?
Terraria sunucularının kurulumu oldukça kolaydır. Araştırma yapmanıza gerek yoktur. Oyuncu sayısı ve kullanacağınız mod paketlerini göz önünde bulundurarak doğru bir Terraria sunucusu seçebilirsiniz.
Terraria sunucu kiralama hizmetinde tüm sunucularımız sınırsız RAM ve işlemci destekler. Slot sayınızı tercihinizi seçip direkt sipariş verebilirsiniz. Terraria paketleri otomatik teslimattır. Siz yalnızca istediğiniz sunucu paketini seçin, satın alın ve saniyeler içinde sunucunuz hazır. Gelişmiş sunucu paneliyle sunucunuzda olup biten her şeyi kontrol edebilir ve istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabilirsiniz.

Neden sunucum.net.tr ‘yi tercih etmelisiniz?
İyi bir oyun deneyimi için kaliteli bir server altyapısı ve iyi bir ddos koruması gerekir. Bu sayede oyunda gecikmeler yaşanmaz, oyuncular 7/24 sunucuya erişebilir. İhtiyaç duyulduğu her an teknik destek ekibine ulaşılabilmesi de önem arz etmektedir. Terraria server açma işleminizi oyun.sunucum.net.tr adresinden dakikalar içerisinde yapabilirsiniz. Terraria sunucunuz hem fiziki firewall cihazı hem de yazılımsal firewall kurallarıyla sıkı bir şekilde korunmaktadır. Sunucunuza yapılabilecek DDOS ve bot saldırılarını engellemekteyiz.

Anahtar Kelimeler

Terraria sunucusu satın al, Terraria server indir, Terraria server kurma , Terraria- map indir, Terraria server ip, Terraria server indir, Terraria server, Terraria sunucu kiralama, Terraria sunucu kurma, Terraria sunucu satın al, Terraria kirala, Terraria kirala, Terraria server hosting, Terraria sunucu kurma, Terraria sunucu kurma, Terraria sunucu kurma, Terraria server kiralama, Terraria sunucusu kirala, mobil ödeme ile Terraria sunucusu kirala, bedava Terraria server Terraria sunucularına başka oyun sunucusu kurmak yasaktır, tespiti halinde sunucu kapatılır.