EnglishTurkish

Teamspeak 3 Sunucuları

TeamSpeak internet üzerinden kanaldaki diğer kullanıcılarla sohbet etme imkânı veren bir sesli iletişim yazılımıdır.

Tüm Paketlerde Ortak Özellikler

Kişi Sınırı Yok
Türkiye Lokasyon
Kolay Yönetim Paneli
Hızlı Kurulum
DDoS Koruması
Blacklist Koruması
Opsiyonel Web Panel
Teapeak Lisansı
Sınırsız Port
YATQA Erişimi
Özel IP Adresi
Ücretsiz DNS

Güncel Sürüm Teamspeak 3 Paketleri

Tüm sürümler giriş yapabilir.

YATQA full erişimi mevcuttur. TS3 portlara sınırsız oda kurulabilir. Sınırsız kullanıcı giriş yapabilir.

Web yönetim panel opsiyonu mevcuttur. Müşterilerinize de web panel verebilirsiniz.

Yurt dışı ip’ler ile girişler açıktır. DDoS koruma seviyesi üst düzeydedir.

Lisans türü Teaspeak’tir. Blacklist vb. durumları %99 engelleyebilen gelişmiş sisteme sahiptir.

teamspeak

Teamspeak3 (1)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 2 Core / 2 GB RAM
 • Sınırsız Slot

29 TL / Aylık

teamspeak

Teamspeak3 (2)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 4 Core / 4 GB RAM
 • Sınırsız Slot

39 TL / Aylık

teamspeak

Teamspeak3 (3)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 6 Core / 6 GB RAM
 • Sınırsız Slot

49 TL / Aylık

teamspeak

Teamspeak3 (4)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 8 Core / 8 GB RAM
 • Sınırsız Slot

59 TL / Aylık

teamspeak

Teamspeak3 (5)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 10 Core / 12 GB RAM
 • Sınırsız Slot

69 TL/ Aylık

teamspeak

Teamspeak3 (6)

 • Tüm Özellikleri İçerir
 • 12 Core / 16 GB RAM
 • Sınırsız Slot

100 TL / Aylık

Gerçek
DDoS
Koruması

Oyun ve ses sunucuları için özel dizayn edilmiş gelişmiş firewall sistemimiz ile Türkiye’nin en iyi atak önleme hizmetlerinden birini sunuyoruz.

Bu hizmetimiz ile yurt dışı veya yurt içi farketmeksizin gelen her türlü saldırı firewall cihazımızda engellenmektedir. Bu sayede oyununuz ve oyuncularınız etkilenmez. Lag, loss, ping sorunları yaşamazsınız.

Tamamen oyunlara özel optimize edilmiş firewall cihazımızda oyununuz için her türlü önlem alınmıştır.

Satışını yaptığımız tüm oyunlar için 7/24 DDoS saldırı önleme desteği profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

sunucum.net.tr destek ekibi sorularınıza yanıt vermekten memnuniyet duyar. En çok sorulan soruları sizin için derledik.

Teamspeak 3 (TS3) sunucusu ne kadar sürede teslim edilir?
Kiralamış olduğunuz Teamspeak 3 (TS3) sunucuları otomasyon sistemine bağlıdır, ödemenizi yaptıktan sonra dakikalar içerisinde kurulup birkaç dakika içinde YATQA bilgileri ve alındıysa TSPANEL bilgisi müşteri panelinize yansıtılacaktır.

Satın aldıktan sonra paketimi yükseltebilir miyim?
Mevcut sunucu kapasitesi oyuncularınıza yetmemesi halinde dilediğiniz zaman paket yükselterek sunucu donanımını arttırabilirsiniz. Paket yükseltme sonrasında dosyalarınızda herhangi bir sıfırlama olamayacaktır.

Sunucuyu aldıktan sonra nasıl kontrol edebilirim?
Teamspeak 3 (TS3) sunucu kiralama hizmetlerimizle birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz tam yetkili YATQA bilgileri verilmektedir, ancak yatqa’dan anlamıyorum diyen müşterilerimiz için sipariş esnasında opsiyonel olarak seçebilecekleri kullanımı kolay TS3 Web Panel hizmeti de sağlamaktayız.

Yönetim ve sunucu ayarları konusunda yardımcı oluyor musunuz?
Müşteri desteği bizim için her zaman en önemli nokta olmuştur, Teamspeak 3 (TS3) sunucunuzun yönetimi konusunda sizler için hazırladığımız rehberler ile sunucunuzun ayarları gerçekleştirebilir veya istediğiniz ayarla ilgili rehber hazırlanmasını talep edebilirsiniz.

Teamspeak 3 (TS3) hizmetinin içeriğinde neler var?
Kiralamış veya kiralayacağınız Teamspeak 3 (TS3) ile birlikte sunucunuzu yönetebileceğiniz bir YATQA bilgisi tarafınıza tahsis edilecektir.

Sunucularınızda DDOS ve bot koruması var mı?
Teamspeak 3 (TS3) sunucularına özel olarak geliştirdiğimiz Anti-DDOS kuralları tüm firewall cihazlarımızda aktif olarak filtreleme yapmaktadır, böylece herhangi bir saldırıda oyun keyfiniz bölünmeden oynamaya devam edebilirsiniz.

Teamspeak 3 (TS3) server kurma hakkında genel bilgiler
Teamspeak 3 (TS3) halen dünyanın en çok kullanılan ses yazılımlarından biridir. Kendi sunucularını açmak isteyenler Teamspeak 3 (TS3) server kurma ve Teamspeak 3 (TS3) server kiralama konusunda doğru hosting firması arayışına girmektedir. Türkiye’nin lider oyun firmalarından sunucum.net.tr adresinden kaliteli bir Teamspeak 3 (TS3) sunucusu kiralayabilirsiniz.

Teamspeak 3 (TS3) sunucusu nasıl kurulur? Kurulum zor mudur?
Teamspeak 3 (TS3) sunucularının kurulumu oldukça kolaydır. Araştırma yapmanıza gerek yoktur. Oyuncu sayısı ve kullanacağınız amacı göz önünde bulundurarak doğru bir Teamspeak 3 (TS3) sunucusu seçebilirsiniz.
Teamspeak 3 (TS3) sunucu kiralama hizmetinde tüm sunucularımız sınırsız oyuncu destekler. RAM tercihinizi seçip direkt sipariş verebilirsiniz. Teamspeak 3 (TS3) paketleri hızlı teslimattır. Siz yalnızca istediğiniz sunucu paketini seçin, satın alın. Hatta gelişmiş sunucu paneliyle sunucunuzda olup biten her şeyi kontrol edebilir ve istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabilirsiniz.

Neden sunucum.net.tr ‘yi tercih etmelisiniz?
İyi bir oyun deneyimi için kaliteli bir server altyapısı ve iyi bir ddos koruması gerekir. Bu sayede oyunda gecikmeler yaşanmaz, oyuncular 7/24 sunucuya erişebilir. İhtiyaç duyulduğu her an teknik destek ekibine ulaşılabilmesi de önem arz etmektedir. Teamspeak 3 (TS3) server açma işleminizi oyun.sunucum.net.tr adresinden dakikalar içerisinde yapabilirsiniz.
Teamspeak 3 (TS3) sunucunuz hem fiziki firewall cihazı hem de yazılımsal firewall kurallarıyla sıkı bir şekilde korunmaktadır. Sunucunuza yapılabilecek DDOS ve bot saldırılarını engellemekteyiz.

Anahtar Kelimeler

Teamspeak 3 (TS3) sunucusu satın al, Teamspeak 3 (TS3) server indir ,Teamspeak 3 (TS3) server kurma, Teamspeak 3 (TS3) server ip, Teamspeak 3 (TS3) server indir, Teamspeak 3 (TS3) server, Teamspeak 3 (TS3) sunucu kiralama, Teamspeak 3 (TS3) sunucu kurma, Teamspeak 3 (TS3) sunucu satın al, Teamspeak 3 (TS3) kirala, Teamspeak 3 (TS3) kirala, Teamspeak 3 (TS3) server hosting, Teamspeak 3 (TS3) sunucu kurma, Teamspeak 3 (TS3) sunucu kurma, Teamspeak 3 (TS3) sunucu kurma, Teamspeak 3 (TS3) server kiralama, Teamspeak 3 (TS3) sunucusu kirala, mobil ödeme ile Teamspeak 3 (TS3) sunucusu kirala